Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hokejovým Jestřábům dělá sportovního manažera, současně je i jejich hlavním trenérem. Někdejší špičkový obránce reprezentační úrovně Jiří Vykoukal tak nese na svých bedrech hodně velkou zodpovědnost za to, aby muži LHK byli úspěšní. Na nedávné klubové tiskovce, z níž jsme obsáhle informovali již v minulém čísle, promluvil „Bača“ o tom, co vše se dělá pro zdar nového ročníku 2018/2019 ve WSM lize.

„V první řadě jsme se snažili nahradit v kádru odcházející hráče. Místo útočníka Honzy Rudovského jsme tak hledali praváka, což se nám nepodařilo, přesto nakonec přišli dva výborní ofenzivní kluci Mára Račuk a Lukáš Žálčík. Dokonce bych řekl, že do koncepce našeho týmu jde o maličko lepší součástky, byť Honzův odchod samozřejmě je ztrátou a chtěli jsme ho udržet. Věřím, že dva noví kluci tuhle vzniklou mezeru zacelí,“ okomentoval Vykoukal personální změny v ofenzivní řadě. „Co se týká obrany, tam jsou samozřejmě citelné odchody Marka Drtiny a Dušana Žovince. Jednou dobrou náhradou se stalo angažování Honzy Zdráhala, což je velmi kvalitní bek. A právě teď prozradím úplně novou informaci, že na zkoušku k nám přijde Michael Foltýn. Je to třiadvacetiletý důrazný zadák, který má za sebou necelou stovku extraligových startů za Třinec a v první lize nastupoval během posledních dvou sezón za Frýdek-Místek, předtím za Havířov. Celkově si od obrany slibujeme, že bude oproti minulému ročníku o něco důraznější,“ nadhodil sportovní manažer a trenér ´A´-týmu LHK Jestřábi.
„Na brankářském postu jsme přišli o Dominika Groha, ale vedle Kuby Neužila a odchovance Kryštofa Rochly se podařilo situaci vyřešit podle mého názoru více než adekvátně tím, že jsme se Zlínem dohodli střídavé starty Tomáše Štůraly, který by měl za Prostějov odchytat v průběhu základní části nějakých deset až patnáct utkání. Navíc plánujeme gólmanskou sestavu doplnit ještě o jednoho mladíka, jehož příchod je zatím v jednání,“ odtajnil kormidelník další zajímavé novinky.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments