Příjemnou noc, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hokejovým Jestřábům dělá sportovního manažera, současně je i jejich hlavním trenérem. Někdejší špičkový obránce reprezentační úrovně Jiří Vykoukal tak nese na svých bedrech hodně velkou zodpovědnost za to, aby muži LHK byli úspěšní. Na nedávné klubové tiskovce, z níž jsme obsáhle informovali již v minulém čísle, promluvil „Bača“ o tom, co vše se dělá pro zdar nového ročníku 2018/2019 ve WSM lize.

„V první řadě jsme se snažili nahradit v kádru odcházející hráče. Místo útočníka Honzy Rudovského jsme tak hledali praváka, což se nám nepodařilo, přesto nakonec přišli dva výborní ofenzivní kluci Mára Račuk a Lukáš Žálčík. Dokonce bych řekl, že do koncepce našeho týmu jde o maličko lepší součástky, byť Honzův odchod samozřejmě je ztrátou a chtěli jsme ho udržet. Věřím, že dva noví kluci tuhle vzniklou mezeru zacelí,“ okomentoval Vykoukal personální změny v ofenzivní řadě. „Co se týká obrany, tam jsou samozřejmě citelné odchody Marka Drtiny a Dušana Žovince. Jednou dobrou náhradou se stalo angažování Honzy Zdráhala, což je velmi kvalitní bek. A právě teď prozradím úplně novou informaci, že na zkoušku k nám přijde Michael Foltýn. Je to třiadvacetiletý důrazný zadák, který má za sebou necelou stovku extraligových startů za Třinec a v první lize nastupoval během posledních dvou sezón za Frýdek-Místek, předtím za Havířov. Celkově si od obrany slibujeme, že bude oproti minulému ročníku o něco důraznější,“ nadhodil sportovní manažer a trenér ´A´-týmu LHK Jestřábi.
„Na brankářském postu jsme přišli o Dominika Groha, ale vedle Kuby Neužila a odchovance Kryštofa Rochly se podařilo situaci vyřešit podle mého názoru více než adekvátně tím, že jsme se Zlínem dohodli střídavé starty Tomáše Štůraly, který by měl za Prostějov odchytat v průběhu základní části nějakých deset až patnáct utkání. Navíc plánujeme gólmanskou sestavu doplnit ještě o jednoho mladíka, jehož příchod je zatím v jednání,“ odtajnil kormidelník další zajímavé novinky.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments