Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Úvodní týden přípravy hokejových Jestřábů absolvoval v roli jednoho z koučů i mladý Lukáš Majer. Současný šéftrenér mládeže v Kralupech nad Vltavou a prostějovský rodák, který zde začínal trenérskou kariéru ještě coby teenager. Hlavní lodivod LHK Jiří Vykoukal mu dal šanci podílet se na rozjezdu společné práce stávajícího mužstva Hanáků.

„Jirkovi chci moc poděkovat, protože tuhle příležitost jsem od něho dostal poprvé už loni a podruhé znovu letos. Před rokem jsem v Prostějově strávil první tři dny přípravy, stejné to mělo být i tentokrát. Ve středu mi ale Jirka řekl, jestli nechci zůstat až do pátku, čehož jsem rád využil. Zapojit se v mém věku do vedení prvoligového týmu mužů je samozřejmě super, velice si toho vážím,“ řekl Večerníku teprve dvaadvacetiletý Majer.
Odborník na powerskating byl ještě před svým odchodem do Kralup v roce 2016 vyhlášený svým obrovským nadšením, které nyní dává ve prospěch středočeského klubu. „Do Prostějova se normálně dostanu tak na jediný den za měsíc, víc ne. Teď jsem tu na dva týdny v kuse a mám velkou radost, že jeden z nich můžu pomáhat s vedením dospělých Jestřábů. Takový návrat je hodně příjemný, zvlášť když zdejší mančaft pod Jirkou Vykoukalem perfektně funguje. Můžu se leccos přiučit, ještě jednou moc díky,“ zdůraznil Majer.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments