Dobré odpoledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úvodní týden přípravy hokejových Jestřábů absolvoval v roli jednoho z koučů i mladý Lukáš Majer. Současný šéftrenér mládeže v Kralupech nad Vltavou a prostějovský rodák, který zde začínal trenérskou kariéru ještě coby teenager. Hlavní lodivod LHK Jiří Vykoukal mu dal šanci podílet se na rozjezdu společné práce stávajícího mužstva Hanáků.

„Jirkovi chci moc poděkovat, protože tuhle příležitost jsem od něho dostal poprvé už loni a podruhé znovu letos. Před rokem jsem v Prostějově strávil první tři dny přípravy, stejné to mělo být i tentokrát. Ve středu mi ale Jirka řekl, jestli nechci zůstat až do pátku, čehož jsem rád využil. Zapojit se v mém věku do vedení prvoligového týmu mužů je samozřejmě super, velice si toho vážím,“ řekl Večerníku teprve dvaadvacetiletý Majer.
Odborník na powerskating byl ještě před svým odchodem do Kralup v roce 2016 vyhlášený svým obrovským nadšením, které nyní dává ve prospěch středočeského klubu. „Do Prostějova se normálně dostanu tak na jediný den za měsíc, víc ne. Teď jsem tu na dva týdny v kuse a mám velkou radost, že jeden z nich můžu pomáhat s vedením dospělých Jestřábů. Takový návrat je hodně příjemný, zvlášť když zdejší mančaft pod Jirkou Vykoukalem perfektně funguje. Můžu se leccos přiučit, ještě jednou moc díky,“ zdůraznil Majer.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments