Dobré poledne, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Úvodní týden přípravy hokejových Jestřábů absolvoval v roli jednoho z koučů i mladý Lukáš Majer. Současný šéftrenér mládeže v Kralupech nad Vltavou a prostějovský rodák, který zde začínal trenérskou kariéru ještě coby teenager. Hlavní lodivod LHK Jiří Vykoukal mu dal šanci podílet se na rozjezdu společné práce stávajícího mužstva Hanáků.

„Jirkovi chci moc poděkovat, protože tuhle příležitost jsem od něho dostal poprvé už loni a podruhé znovu letos. Před rokem jsem v Prostějově strávil první tři dny přípravy, stejné to mělo být i tentokrát. Ve středu mi ale Jirka řekl, jestli nechci zůstat až do pátku, čehož jsem rád využil. Zapojit se v mém věku do vedení prvoligového týmu mužů je samozřejmě super, velice si toho vážím,“ řekl Večerníku teprve dvaadvacetiletý Majer.
Odborník na powerskating byl ještě před svým odchodem do Kralup v roce 2016 vyhlášený svým obrovským nadšením, které nyní dává ve prospěch středočeského klubu. „Do Prostějova se normálně dostanu tak na jediný den za měsíc, víc ne. Teď jsem tu na dva týdny v kuse a mám velkou radost, že jeden z nich můžu pomáhat s vedením dospělých Jestřábů. Takový návrat je hodně příjemný, zvlášť když zdejší mančaft pod Jirkou Vykoukalem perfektně funguje. Můžu se leccos přiučit, ještě jednou moc díky,“ zdůraznil Majer.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments