Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úvodní týden přípravy hokejových Jestřábů absolvoval v roli jednoho z koučů i mladý Lukáš Majer. Současný šéftrenér mládeže v Kralupech nad Vltavou a prostějovský rodák, který zde začínal trenérskou kariéru ještě coby teenager. Hlavní lodivod LHK Jiří Vykoukal mu dal šanci podílet se na rozjezdu společné práce stávajícího mužstva Hanáků.

„Jirkovi chci moc poděkovat, protože tuhle příležitost jsem od něho dostal poprvé už loni a podruhé znovu letos. Před rokem jsem v Prostějově strávil první tři dny přípravy, stejné to mělo být i tentokrát. Ve středu mi ale Jirka řekl, jestli nechci zůstat až do pátku, čehož jsem rád využil. Zapojit se v mém věku do vedení prvoligového týmu mužů je samozřejmě super, velice si toho vážím,“ řekl Večerníku teprve dvaadvacetiletý Majer.
Odborník na powerskating byl ještě před svým odchodem do Kralup v roce 2016 vyhlášený svým obrovským nadšením, které nyní dává ve prospěch středočeského klubu. „Do Prostějova se normálně dostanu tak na jediný den za měsíc, víc ne. Teď jsem tu na dva týdny v kuse a mám velkou radost, že jeden z nich můžu pomáhat s vedením dospělých Jestřábů. Takový návrat je hodně příjemný, zvlášť když zdejší mančaft pod Jirkou Vykoukalem perfektně funguje. Můžu se leccos přiučit, ještě jednou moc díky,“ zdůraznil Majer.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments