Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

U příležitosti 105. výročí založení prostějovského hokejového klubu, jež LHK Jestřábi oslaví během nadcházející sezóny 2018/2019, připravilo oddílové vedení pro fanoušky rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem.

Jejich prodej odstartuje už v tomto týdnu, přičemž si permanentky budete moci koupit přímo od samotných hráčů Prostějova. Ve středu 8. srpna od 16:00 do 19:00 hodin budou „permice“ prodávat nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík, o den později 9. srpna v témže čase pak osvědčené opory Jakub Neužil a Daniel Kolář. V obou případech jsou prodejním místem pokladny Víceúčelové haly-zimního stadionu Prostějov. Tamtéž si můžete vstupenky na celý soutěžní ročník pořídit následně i 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným zápasem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1 260 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2 520 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5 000 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu a k tomu dostanete také speciální dárek v podobě nového dresu „A“ týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permanentek z minulé sezony tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 Kč.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 Kč a u soutěžních mačů CHANCE LIGY 90 Kč (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 Kč. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments