Dobré odpoledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

U příležitosti 105. výročí založení prostějovského hokejového klubu, jež LHK Jestřábi oslaví během nadcházející sezóny 2018/2019, připravilo oddílové vedení pro fanoušky rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem.

Jejich prodej odstartuje už v tomto týdnu, přičemž si permanentky budete moci koupit přímo od samotných hráčů Prostějova. Ve středu 8. srpna od 16:00 do 19:00 hodin budou „permice“ prodávat nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík, o den později 9. srpna v témže čase pak osvědčené opory Jakub Neužil a Daniel Kolář. V obou případech jsou prodejním místem pokladny Víceúčelové haly-zimního stadionu Prostějov. Tamtéž si můžete vstupenky na celý soutěžní ročník pořídit následně i 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným zápasem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1 260 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2 520 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5 000 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu a k tomu dostanete také speciální dárek v podobě nového dresu „A“ týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permanentek z minulé sezony tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 Kč.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 Kč a u soutěžních mačů CHANCE LIGY 90 Kč (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 Kč. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments