Příjemnou noc, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

U příležitosti 105. výročí založení prostějovského hokejového klubu, jež LHK Jestřábi oslaví během nadcházející sezóny 2018/2019, připravilo oddílové vedení pro fanoušky rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem.

Jejich prodej odstartuje už v tomto týdnu, přičemž si permanentky budete moci koupit přímo od samotných hráčů Prostějova. Ve středu 8. srpna od 16:00 do 19:00 hodin budou „permice“ prodávat nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík, o den později 9. srpna v témže čase pak osvědčené opory Jakub Neužil a Daniel Kolář. V obou případech jsou prodejním místem pokladny Víceúčelové haly-zimního stadionu Prostějov. Tamtéž si můžete vstupenky na celý soutěžní ročník pořídit následně i 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným zápasem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1 260 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2 520 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5 000 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu a k tomu dostanete také speciální dárek v podobě nového dresu „A“ týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permanentek z minulé sezony tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 Kč.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 Kč a u soutěžních mačů CHANCE LIGY 90 Kč (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 Kč. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments