Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

U příležitosti 105. výročí založení prostějovského hokejového klubu, jež LHK Jestřábi oslaví během nadcházející sezóny 2018/2019, připravilo oddílové vedení pro fanoušky rozšířenou nabídku permanentních vstupenek s novým designem.

Jejich prodej odstartuje už v tomto týdnu, přičemž si permanentky budete moci koupit přímo od samotných hráčů Prostějova. Ve středu 8. srpna od 16:00 do 19:00 hodin budou „permice“ prodávat nové posily Marek Račuk a Lukáš Žálčík, o den později 9. srpna v témže čase pak osvědčené opory Jakub Neužil a Daniel Kolář. V obou případech jsou prodejním místem pokladny Víceúčelové haly-zimního stadionu Prostějov. Tamtéž si můžete vstupenky na celý soutěžní ročník pořídit následně i 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným zápasem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1 260 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2 520 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5 000 Kč (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE LIGY, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu a k tomu dostanete také speciální dárek v podobě nového dresu „A“ týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permanentek z minulé sezony tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 Kč.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 Kč a u soutěžních mačů CHANCE LIGY 90 Kč (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 Kč. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments