Dobré odpoledne, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úvodní tři týdny společné přípravy věnovali prostějovští hokejisté výhradně tréninkům bez přátelských mačů. Ty přicházejí na řadu až nyní a jejich šestidílný program má pevný řád: vždy dva týdně, v úterý doma + ve čtvrtek venku.

Premiérovým soupeřem mužů LHK se přitom stane celek Tauron KH GKS Katowice. Jde o špičkový polský oddíl, který v uplynulém ročníku tamní nejvyšší soutěže získal stříbro za konečné druhé místo. Ve svém současném kádru má několik zahraničních akvizic včetně Finů nebo známého českého obránce Martina Čakajíka.
Na začátek zápasového kolotoče tedy dostatečně kvalitní protivník, jenž prověří aktuální formu Hanáků. „Určitě jsem rád, že se povedlo s Katowicemi domluvit hned dva vzájemné přáteláky. Je to velice dobrý klub, navíc ze zahraničí, což snad bude zajímavé i pro fanoušky,“ řekl hlavní kouč Jestřábů Jiří Vykoukal.
Na zimním stadionu v Prostějově se oba týmy střetnou v úterý 14. srpna od 18:00 hodin, odvetné utkání přijde na řadu v Polsku o dva dny později, tedy ve čtvrtek 16. srpna. Vstupné na domácí měření sil činí 50 korun, ovšem pokud si koupíte permanentku, máte všechny přípravné testy v ceně tohoto celosezónního lístku.
V dalších týdnech pak hokejisté Prostějova nastoupí dvakrát proti účastníkovi slovenské extraligy z Nových Zámků a rovněž dvakrát se postaví tradičnímu prvoligovému rivalovi Horácké Slavii Třebíč, což je v podstatě farma Komety Brno.
„Výsledky přáteláků nevnímáme jako přehnaně důležité, na druhou stranu je určitě nebudeme brát ani na lehkou váhu. Důležité je, aby kluci na ledě dělali, co mají, a předváděli hru nacvičovanou na trénincích. Sehranost i výkonnost mužstva by přitom měly růst směrem k blížícímu se začátku soutěže,“ vyložil Vykoukal.

33 katowice

program přípravných utkání hokejistů

úterý 14. srpna, 18:00 hodin: LHK Jestřábi Prostějov – Tauron KH GKS Katowice
čtvrtek 16. srpna, 18:00 hodin: Tauron KH GKS Katowice – LHK Jestřábi Prostějov
úterý 21. srpna, 17:00 hodin: LHK Jestřábi Prostějov – MHC Mikron Nové Zámky
čtvrtek 23. srpna, 17:30 hodin: SK Horácká Slavia Třebíč – LHK Jestřábi Prostějov
úterý 28. srpna, 18:00 hodin: LHK Jestřábi Prostějov – SK Horácká Slavia Třebíč
čtvrtek 30. srpna, 18:30 hodin: MHC Mikron Nové Zámky – LHK Jestřábi Prostějov

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments