Dobré dopoledne, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Úvodní tři týdny společné přípravy věnovali prostějovští hokejisté výhradně tréninkům bez přátelských mačů. Ty přicházejí na řadu až nyní a jejich šestidílný program má pevný řád: vždy dva týdně, v úterý doma + ve čtvrtek venku.

Premiérovým soupeřem mužů LHK se přitom stane celek Tauron KH GKS Katowice. Jde o špičkový polský oddíl, který v uplynulém ročníku tamní nejvyšší soutěže získal stříbro za konečné druhé místo. Ve svém současném kádru má několik zahraničních akvizic včetně Finů nebo známého českého obránce Martina Čakajíka.
Na začátek zápasového kolotoče tedy dostatečně kvalitní protivník, jenž prověří aktuální formu Hanáků. „Určitě jsem rád, že se povedlo s Katowicemi domluvit hned dva vzájemné přáteláky. Je to velice dobrý klub, navíc ze zahraničí, což snad bude zajímavé i pro fanoušky,“ řekl hlavní kouč Jestřábů Jiří Vykoukal.
Na zimním stadionu v Prostějově se oba týmy střetnou v úterý 14. srpna od 18:00 hodin, odvetné utkání přijde na řadu v Polsku o dva dny později, tedy ve čtvrtek 16. srpna. Vstupné na domácí měření sil činí 50 korun, ovšem pokud si koupíte permanentku, máte všechny přípravné testy v ceně tohoto celosezónního lístku.
V dalších týdnech pak hokejisté Prostějova nastoupí dvakrát proti účastníkovi slovenské extraligy z Nových Zámků a rovněž dvakrát se postaví tradičnímu prvoligovému rivalovi Horácké Slavii Třebíč, což je v podstatě farma Komety Brno.
„Výsledky přáteláků nevnímáme jako přehnaně důležité, na druhou stranu je určitě nebudeme brát ani na lehkou váhu. Důležité je, aby kluci na ledě dělali, co mají, a předváděli hru nacvičovanou na trénincích. Sehranost i výkonnost mužstva by přitom měly růst směrem k blížícímu se začátku soutěže,“ vyložil Vykoukal.

33 katowice

program přípravných utkání hokejistů

úterý 14. srpna, 18:00 hodin: LHK Jestřábi Prostějov – Tauron KH GKS Katowice
čtvrtek 16. srpna, 18:00 hodin: Tauron KH GKS Katowice – LHK Jestřábi Prostějov
úterý 21. srpna, 17:00 hodin: LHK Jestřábi Prostějov – MHC Mikron Nové Zámky
čtvrtek 23. srpna, 17:30 hodin: SK Horácká Slavia Třebíč – LHK Jestřábi Prostějov
úterý 28. srpna, 18:00 hodin: LHK Jestřábi Prostějov – SK Horácká Slavia Třebíč
čtvrtek 30. srpna, 18:30 hodin: MHC Mikron Nové Zámky – LHK Jestřábi Prostějov

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments