Dobrý večer, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Uprostřed minulého týdne odstartoval prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy hokejistů LHK Jestřábi Prostějov v nadcházejícím ročníku 2018/2019. A do distribuce „permic“ mezi natěšené fandy se aktivně zapojila v rámci klubové akce také čtveřice členů hráčského kádru. Večerník byl u toho!

Poprvé se pokladna na prostějovském zimním stadionu otevřela ve středu 8. srpna od 16.00 do 19:00 hodin, přičemž šedesát minut mezi půl pátou a půl šestou odpoledne se role prodejců chopil brankář Jakub Neužil s obráncem Danielem Kolářem. „Pár lidí přišlo, s Kubou jsme si to užili. Akorát bylo v té budce strašné horko,“ svěřil Večerníku své pocity smějící se Dan Kolář. „Kupující fanoušci nás zvědavě okukovali, někteří se s námi dali i trochu do řeči. Většinou popřáli všechno nejlepší do sezóny, ať se nám jako týmu daří. Což samozřejmě potěší, za každou podporu jsme moc rádi,“ zdůraznil vysoký bek.
O den později – tedy ve čtvrtek 9. srpna – se permanentky prodávaly znovu od čtvrté hodiny odpolední do sedmi večer. A tentokrát jednu z pokladen v čase 16:00 až 17:00 obsadilo duo jestřábích útočníků Marek Račuk - Lukáš Žálčík. „Holt jsme nové posily, tak nás vedení posílá na většinu akcí pro veřejnost,“ brali oba forvardi s humorem fakt, že jsou od svého nástupu na Hané v časté permanenci. „My samozřejmě rádi pomůžeme, s příznivci klidně pokecáme. A je fajn, že hned od začátku lidi docela chodí ‚permice' kupovat,“ všiml si Račuk s Žálčíkem.
Připomeňme, že permanentní vstupenky na celý soutěžní ročník 2018/19 v podání hokejistů LHK lze nyní na pokladnách zimáku dál pořídit ve středy 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným duelem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1260 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2520 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5000 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu + speciální dárek v podobě nového dresu „A“-týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 korun. Pro majitele permanentek z minulé sezóny tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 korun.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 korun a u soutěžních mačů CHANCE ligy 90 korun (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 korun. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments