Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uprostřed minulého týdne odstartoval prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy hokejistů LHK Jestřábi Prostějov v nadcházejícím ročníku 2018/2019. A do distribuce „permic“ mezi natěšené fandy se aktivně zapojila v rámci klubové akce také čtveřice členů hráčského kádru. Večerník byl u toho!

Poprvé se pokladna na prostějovském zimním stadionu otevřela ve středu 8. srpna od 16.00 do 19:00 hodin, přičemž šedesát minut mezi půl pátou a půl šestou odpoledne se role prodejců chopil brankář Jakub Neužil s obráncem Danielem Kolářem. „Pár lidí přišlo, s Kubou jsme si to užili. Akorát bylo v té budce strašné horko,“ svěřil Večerníku své pocity smějící se Dan Kolář. „Kupující fanoušci nás zvědavě okukovali, někteří se s námi dali i trochu do řeči. Většinou popřáli všechno nejlepší do sezóny, ať se nám jako týmu daří. Což samozřejmě potěší, za každou podporu jsme moc rádi,“ zdůraznil vysoký bek.
O den později – tedy ve čtvrtek 9. srpna – se permanentky prodávaly znovu od čtvrté hodiny odpolední do sedmi večer. A tentokrát jednu z pokladen v čase 16:00 až 17:00 obsadilo duo jestřábích útočníků Marek Račuk - Lukáš Žálčík. „Holt jsme nové posily, tak nás vedení posílá na většinu akcí pro veřejnost,“ brali oba forvardi s humorem fakt, že jsou od svého nástupu na Hané v časté permanenci. „My samozřejmě rádi pomůžeme, s příznivci klidně pokecáme. A je fajn, že hned od začátku lidi docela chodí ‚permice' kupovat,“ všiml si Račuk s Žálčíkem.
Připomeňme, že permanentní vstupenky na celý soutěžní ročník 2018/19 v podání hokejistů LHK lze nyní na pokladnách zimáku dál pořídit ve středy 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným duelem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1260 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2520 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5000 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu + speciální dárek v podobě nového dresu „A“-týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 korun. Pro majitele permanentek z minulé sezóny tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 korun.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 korun a u soutěžních mačů CHANCE ligy 90 korun (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 korun. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments