Příjemnou noc, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Uprostřed minulého týdne odstartoval prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy hokejistů LHK Jestřábi Prostějov v nadcházejícím ročníku 2018/2019. A do distribuce „permic“ mezi natěšené fandy se aktivně zapojila v rámci klubové akce také čtveřice členů hráčského kádru. Večerník byl u toho!

Poprvé se pokladna na prostějovském zimním stadionu otevřela ve středu 8. srpna od 16.00 do 19:00 hodin, přičemž šedesát minut mezi půl pátou a půl šestou odpoledne se role prodejců chopil brankář Jakub Neužil s obráncem Danielem Kolářem. „Pár lidí přišlo, s Kubou jsme si to užili. Akorát bylo v té budce strašné horko,“ svěřil Večerníku své pocity smějící se Dan Kolář. „Kupující fanoušci nás zvědavě okukovali, někteří se s námi dali i trochu do řeči. Většinou popřáli všechno nejlepší do sezóny, ať se nám jako týmu daří. Což samozřejmě potěší, za každou podporu jsme moc rádi,“ zdůraznil vysoký bek.
O den později – tedy ve čtvrtek 9. srpna – se permanentky prodávaly znovu od čtvrté hodiny odpolední do sedmi večer. A tentokrát jednu z pokladen v čase 16:00 až 17:00 obsadilo duo jestřábích útočníků Marek Račuk - Lukáš Žálčík. „Holt jsme nové posily, tak nás vedení posílá na většinu akcí pro veřejnost,“ brali oba forvardi s humorem fakt, že jsou od svého nástupu na Hané v časté permanenci. „My samozřejmě rádi pomůžeme, s příznivci klidně pokecáme. A je fajn, že hned od začátku lidi docela chodí ‚permice' kupovat,“ všiml si Račuk s Žálčíkem.
Připomeňme, že permanentní vstupenky na celý soutěžní ročník 2018/19 v podání hokejistů LHK lze nyní na pokladnách zimáku dál pořídit ve středy 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným duelem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1260 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2520 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5000 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu + speciální dárek v podobě nového dresu „A“-týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 korun. Pro majitele permanentek z minulé sezóny tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 korun.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 korun a u soutěžních mačů CHANCE ligy 90 korun (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 korun. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments