Dobré ráno, dnes je sobota 20.4.2019
svátek slaví Marcela,
zítra Alexandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uprostřed minulého týdne odstartoval prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy hokejistů LHK Jestřábi Prostějov v nadcházejícím ročníku 2018/2019. A do distribuce „permic“ mezi natěšené fandy se aktivně zapojila v rámci klubové akce také čtveřice členů hráčského kádru. Večerník byl u toho!

Poprvé se pokladna na prostějovském zimním stadionu otevřela ve středu 8. srpna od 16.00 do 19:00 hodin, přičemž šedesát minut mezi půl pátou a půl šestou odpoledne se role prodejců chopil brankář Jakub Neužil s obráncem Danielem Kolářem. „Pár lidí přišlo, s Kubou jsme si to užili. Akorát bylo v té budce strašné horko,“ svěřil Večerníku své pocity smějící se Dan Kolář. „Kupující fanoušci nás zvědavě okukovali, někteří se s námi dali i trochu do řeči. Většinou popřáli všechno nejlepší do sezóny, ať se nám jako týmu daří. Což samozřejmě potěší, za každou podporu jsme moc rádi,“ zdůraznil vysoký bek.
O den později – tedy ve čtvrtek 9. srpna – se permanentky prodávaly znovu od čtvrté hodiny odpolední do sedmi večer. A tentokrát jednu z pokladen v čase 16:00 až 17:00 obsadilo duo jestřábích útočníků Marek Račuk - Lukáš Žálčík. „Holt jsme nové posily, tak nás vedení posílá na většinu akcí pro veřejnost,“ brali oba forvardi s humorem fakt, že jsou od svého nástupu na Hané v časté permanenci. „My samozřejmě rádi pomůžeme, s příznivci klidně pokecáme. A je fajn, že hned od začátku lidi docela chodí ‚permice' kupovat,“ všiml si Račuk s Žálčíkem.
Připomeňme, že permanentní vstupenky na celý soutěžní ročník 2018/19 v podání hokejistů LHK lze nyní na pokladnách zimáku dál pořídit ve středy 14., 21. nebo 28. srpna či před každým přípravným duelem v domácím prostředí.
A ceny permanentek? Jsou rozdělené do tří kategorií. JSME PROSTĚJOV za 1260 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání a na vámi vybraných 14 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, speciální vchod), TÁHNEME NA HOKEJ za 2520 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy a na čtvrtfinále play-off, speciální vchod) a SRDCE ZA PROSTĚJOV za 5000 korun (platí na všechna domácí přípravná utkání, na 28 domácích střetnutí základní části CHANCE ligy, na celé play-off i na případnou baráž o extraligu + speciální dárek v podobě nového dresu „A“-týmu Jestřábů, speciální vchod).
Na dobíjecí plastové permanentní vstupenky se bude vybírat vratná záloha 50 korun. Pro majitele permanentek z minulé sezóny tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 korun.
Co se týče jednotlivého vstupného na duely mužů LHK, u přípravných zápasů bude činit 50 korun a u soutěžních mačů CHANCE ligy 90 korun (děti do 130 centimetrů výšky zdarma). V případě pořízení místenky se cena lístku u platících navýší o 10 korun. A v případě koupě vstupenky s místenkou projdete přes speciální vchod bez čekání.

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments