Příjemnou noc, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Třetím přípravným zápasem hokejistů LHK Jestřábi na novou sezónu 2018/2019 bude domácí souboj se slovenským celkem HC Nové Zámky. Na ledě prostějovského zimního stadionu se odehraje v úterý 21. srpna od 17:00 hodin.

Nové Zámky jsou účastníkem nejvyšší soutěže SR, pravidelně se pohybují ve spodní polovině tabulky. Přesto budou na Hané vzhledem ke své extraligové příslušnosti mírným favoritem.
Na soupisce HC lze najít kromě řady Slováků i několika Čechů také dvě vyloženě zahraniční akvizice, v obou případech obránce: Janise Andersonse z Lotyšska a Mathieu Hendersona z Kanady. Mužstvo vede trenérská dvojice Milan Jančuška + Jerguš Bača, na území ČR už dokázal tento kolektiv v přípravě zdolat Zlín 2:1 i Přerov 3:2sn, naopak podlehnout Havířovu 1:5 a Jihlavě 2:3.
„Nové Zámky jsou po Katowicích dalším zajímavým soupeřem mimo Českou republiku, se kterým se nám podařilo dohodnout dva přáteláky. Běžně se nepotkáváme, tím víc mě taková konfrontace těší. Na Poláky fandové přišli v solidním počtu, třeba jich na slovenský tým dorazí ještě víc,“ přál si prostějovský kouč Jiří Vykoukal.
Ve čtvrtek 23. srpna pak se svými svěřenci vyjede opět ven, neboť čtvrtý přátelský mač Jestřábi absolvují v tento den od 17:30 hodin na kluzišti SK Horácká Slavia Třebíč. Tradiční prvoligový protivník zatím podlehl Kometě Brno 1:8, Přerovu 2:3sn i Vsetínu 0:2, následně porazil Žďár nad Sázavou 5:2. Jak na Vysočině dopadne Prostějov?

34 novezamky

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments