Dobrý večer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Třetím přípravným zápasem hokejistů LHK Jestřábi na novou sezónu 2018/2019 bude domácí souboj se slovenským celkem HC Nové Zámky. Na ledě prostějovského zimního stadionu se odehraje v úterý 21. srpna od 17:00 hodin.

Nové Zámky jsou účastníkem nejvyšší soutěže SR, pravidelně se pohybují ve spodní polovině tabulky. Přesto budou na Hané vzhledem ke své extraligové příslušnosti mírným favoritem.
Na soupisce HC lze najít kromě řady Slováků i několika Čechů také dvě vyloženě zahraniční akvizice, v obou případech obránce: Janise Andersonse z Lotyšska a Mathieu Hendersona z Kanady. Mužstvo vede trenérská dvojice Milan Jančuška + Jerguš Bača, na území ČR už dokázal tento kolektiv v přípravě zdolat Zlín 2:1 i Přerov 3:2sn, naopak podlehnout Havířovu 1:5 a Jihlavě 2:3.
„Nové Zámky jsou po Katowicích dalším zajímavým soupeřem mimo Českou republiku, se kterým se nám podařilo dohodnout dva přáteláky. Běžně se nepotkáváme, tím víc mě taková konfrontace těší. Na Poláky fandové přišli v solidním počtu, třeba jich na slovenský tým dorazí ještě víc,“ přál si prostějovský kouč Jiří Vykoukal.
Ve čtvrtek 23. srpna pak se svými svěřenci vyjede opět ven, neboť čtvrtý přátelský mač Jestřábi absolvují v tento den od 17:30 hodin na kluzišti SK Horácká Slavia Třebíč. Tradiční prvoligový protivník zatím podlehl Kometě Brno 1:8, Přerovu 2:3sn i Vsetínu 0:2, následně porazil Žďár nad Sázavou 5:2. Jak na Vysočině dopadne Prostějov?

34 novezamky

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments