Dobré odpoledne, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Třetím přípravným zápasem hokejistů LHK Jestřábi na novou sezónu 2018/2019 bude domácí souboj se slovenským celkem HC Nové Zámky. Na ledě prostějovského zimního stadionu se odehraje v úterý 21. srpna od 17:00 hodin.

Nové Zámky jsou účastníkem nejvyšší soutěže SR, pravidelně se pohybují ve spodní polovině tabulky. Přesto budou na Hané vzhledem ke své extraligové příslušnosti mírným favoritem.
Na soupisce HC lze najít kromě řady Slováků i několika Čechů také dvě vyloženě zahraniční akvizice, v obou případech obránce: Janise Andersonse z Lotyšska a Mathieu Hendersona z Kanady. Mužstvo vede trenérská dvojice Milan Jančuška + Jerguš Bača, na území ČR už dokázal tento kolektiv v přípravě zdolat Zlín 2:1 i Přerov 3:2sn, naopak podlehnout Havířovu 1:5 a Jihlavě 2:3.
„Nové Zámky jsou po Katowicích dalším zajímavým soupeřem mimo Českou republiku, se kterým se nám podařilo dohodnout dva přáteláky. Běžně se nepotkáváme, tím víc mě taková konfrontace těší. Na Poláky fandové přišli v solidním počtu, třeba jich na slovenský tým dorazí ještě víc,“ přál si prostějovský kouč Jiří Vykoukal.
Ve čtvrtek 23. srpna pak se svými svěřenci vyjede opět ven, neboť čtvrtý přátelský mač Jestřábi absolvují v tento den od 17:30 hodin na kluzišti SK Horácká Slavia Třebíč. Tradiční prvoligový protivník zatím podlehl Kometě Brno 1:8, Přerovu 2:3sn i Vsetínu 0:2, následně porazil Žďár nad Sázavou 5:2. Jak na Vysočině dopadne Prostějov?

34 novezamky

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments