Dobré odpoledne, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V lednu se setkala s velkým úspěchem, v samotném závěru kalendářního léta proběhne znovu. Na prostějovském zimním stadionu se v režii SK Prostějov 1913 a Českého hokeje (dříve Českého svazu ledního hokeje) podruhé v letošním roce uskuteční zábavná náborová akce Pojď hrát hokej. Poznamenejte si do diářů datum 20. září a přijďte se svými dětmi i vy!

Pojď hrát hokej se v Prostějově bude konat v rámci Týdne hokeje. Na začátek poslední zářijové dekády zve „eskáčko“ všechny děti od čtyř do osmi let, stejně jako jejich rodiče. Na ledě se pod dohledem vyškolených trenérů naučí hokejové základy a s nejrychlejší kolektivní hrou na světě tak získají první kontakt.
Prezentace jednotlivých účastníků odstartuje ve čtvrtek 20. září v 15 hodin a 45 minut. Pokud je to možné, měli by rodiče své ratolesti vzít cyklistickou či lyžařskou helmu a brusle. V případě, že je doma nemají, jim je na stadionu zapůjčí klub. Každé dítě, které si přijde užít spoustu zábavy, se může těšit na dárek v podobě reprezentačního dresu.
Rodičům podají veškeré podstatné informace organizátoři nebo trenéři. Seznámí je například se vším, co obnáší situace mít doma malého hokejistu. Poprvé ožil prostějovský zimák náborovou akcí Pojď hrát hokej letos ve čtvrtek 25. ledna. Po replikách reprezentačních trikotů pro více než šedesát kluků a holek se jen zaprášilo. Několik jich dokonce scházelo. „Od svazu jsme jich dostali jen padesát, takže pro posledních zhruba deset dětí už nezbyly,“ vysvětlovala tehdy členka výkonného výboru SK Prostějov 1913 a jedna z organizátorek akce Martina Marková.
Děti si vyzkoušely střelbu na branku nebo bruslení. Komu to nešlo, mohl se opřít o některé z chodítek. „Počet více než šedesáti malých účastníků nás mile překvapil. Jen o naši hokejovou přípravku je velký zájem. Teď se můžeme těšit, že do ní přibyde ještě o nějakého toho hokejistu navíc,“ pochvalovala si v lednu Marková.
Zářijovým kolem Pojď hrát hokej ožije prostějovské prostředí na začátku poslední dekády devátého kalendářního měsíce, a sice mezi sedmnáctou a osmnáctou hodinou.

o náborové akci...
Týden hokeje, to je název pro sérii sportovních akcí - v rámci projektu Českého hokeje Pojď hrát hokej - určených pro děti ve věku 4 až 8 let a jejich rodiče. Během nich mají jedinečnou příležitost se s ledním hokejem seznámit a vytvořit si s ním svůj premiérový a neopakovatelný zážitek. Pro děti připravují pořadatelé zábavný program jak na ledě, tak i mimo něj. Rodiče mají příležitost zjistit, co všechno obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj jejich ratolestí. Každý účastník navíc obdrží drobné dárky, jak jinak než s hokejovou tematikou.
Každému zájemci stačí jen v konkrétní termín dorazit s mámou, tátou nebo oběma najednou na dané místo konání akce. Chybět by mu neměly helma (stačí cyklistická, případně lyžařská) a brusle. Pokud ani jednu z těchto věcí dítě nemá, mohou se rodiče obrátit přímo na pořádající klub – v tomto případě na SK Prostějov 1913. Oba druhy vybavení ochotně zapůjčí.
V rámci projektu Pojď hrát hokej se doposud uskutečnily celkem čtyři Týdny hokeje. Zapojilo se do nich zhruba 16 tisíc dětí, přičemž aktuálně se koná na více jak 130 místech.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments