Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bude to poslední den, kdy ještě děti nebudou muset jít do školy. Hráči z ročníku 2009 SK Prostějov 1913 si tuto neděli 2. září vyplní domácím turnajem v minihokeji. Na zimním stadionu se uskuteční FERAMU CUP, na kterém se představí také rival z Olomouce či Havířov.

Turnaj bude probíhat ve dvou na sobě nezávislých pasážích. V první si to mezi sebou rozdají družstva „A“, ve druhé nastoupí družstva „B“. Všechna mohou přitom tvořit hráči z ročníku 2009, popřípadě kluci a holky mladší.
Každé utkání minihokeje potrvá dva dvacetiminutové poločasy. Za vítězství získá tým dva body, za remízu se bude rozdělovat po bodu. Všichni účastníci mohou celkově poslat do hry nanejvýš devět hráčů do pole, stejně jako vždy jednoho z dvojice brankářů.
Zápasy se budou konat na dvou polovinách ledové plochy. V části klání A i v části B nastoupí výběry domácího Prostějova, Olomouce, Havířova nebo Techniky Brno.
Prostějovany na hřišti A nejprve čeká duel s Jihomoravany, startuje v osm hodin. Od 10:50 se v regionálním derby postaví olomouckým Kohoutům, s havířovským AZetem změří síly až odpoledne – od 14:00 hodin. Obdobným pořadím střetnutí si projdou také zástupci SK na hřišti B.
Celky, jež se umístí na první až třetí příčce, se mohou těšit na pohár a diplom. Každý hokejista si navíc domů odnese věcnou cenu. Včetně nejlepších hráčů turnaje, které navíc organizátoři vyhlásí při závěrečném slavnostním ceremoniálu. Ten je na programu od 17:40 do přibližně 18:00 hodin.
Hlavním partnerem turnaje je společnost FERAMU s.r.o. Tato ryze česká firma vstoupila na pole strojírenství v první čtvrtině roku 2016 a sídlí v Prostějově v Tovární ulici. Zaměřuje se výhradně na poskytování služeb v oblasti strojního obrábění. Českým i zahraničním zákazníkům nabízí zpracování zakázek na nových moderních CNC obráběcích strojích. Ty si poradí s malými, středními až středně velkými sériemi. Společnost nabízí obrábění konstrukčních či nerezových ocelí mosazi, duralu, hliníku, mědi a plastů. Na CNC strojích dokáže provést dělení materiálu, soustružení, čtyřosé frézování a nyní nově i za použití hrotové brusky rovněž broušení rotačních ocelových dílců.
Více informací o této mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti naleznete na webové adrese www.feramu.cz, kde se nachází i speciální kontaktní formulář. Pokud vás oslovily služby společnosti FERAMU, volejte na telefonní číslo 604 212 425.

Total Comments

  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments