Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bude to poslední den, kdy ještě děti nebudou muset jít do školy. Hráči z ročníku 2009 SK Prostějov 1913 si tuto neděli 2. září vyplní domácím turnajem v minihokeji. Na zimním stadionu se uskuteční FERAMU CUP, na kterém se představí také rival z Olomouce či Havířov.

Turnaj bude probíhat ve dvou na sobě nezávislých pasážích. V první si to mezi sebou rozdají družstva „A“, ve druhé nastoupí družstva „B“. Všechna mohou přitom tvořit hráči z ročníku 2009, popřípadě kluci a holky mladší.
Každé utkání minihokeje potrvá dva dvacetiminutové poločasy. Za vítězství získá tým dva body, za remízu se bude rozdělovat po bodu. Všichni účastníci mohou celkově poslat do hry nanejvýš devět hráčů do pole, stejně jako vždy jednoho z dvojice brankářů.
Zápasy se budou konat na dvou polovinách ledové plochy. V části klání A i v části B nastoupí výběry domácího Prostějova, Olomouce, Havířova nebo Techniky Brno.
Prostějovany na hřišti A nejprve čeká duel s Jihomoravany, startuje v osm hodin. Od 10:50 se v regionálním derby postaví olomouckým Kohoutům, s havířovským AZetem změří síly až odpoledne – od 14:00 hodin. Obdobným pořadím střetnutí si projdou také zástupci SK na hřišti B.
Celky, jež se umístí na první až třetí příčce, se mohou těšit na pohár a diplom. Každý hokejista si navíc domů odnese věcnou cenu. Včetně nejlepších hráčů turnaje, které navíc organizátoři vyhlásí při závěrečném slavnostním ceremoniálu. Ten je na programu od 17:40 do přibližně 18:00 hodin.
Hlavním partnerem turnaje je společnost FERAMU s.r.o. Tato ryze česká firma vstoupila na pole strojírenství v první čtvrtině roku 2016 a sídlí v Prostějově v Tovární ulici. Zaměřuje se výhradně na poskytování služeb v oblasti strojního obrábění. Českým i zahraničním zákazníkům nabízí zpracování zakázek na nových moderních CNC obráběcích strojích. Ty si poradí s malými, středními až středně velkými sériemi. Společnost nabízí obrábění konstrukčních či nerezových ocelí mosazi, duralu, hliníku, mědi a plastů. Na CNC strojích dokáže provést dělení materiálu, soustružení, čtyřosé frézování a nyní nově i za použití hrotové brusky rovněž broušení rotačních ocelových dílců.
Více informací o této mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti naleznete na webové adrese www.feramu.cz, kde se nachází i speciální kontaktní formulář. Pokud vás oslovily služby společnosti FERAMU, volejte na telefonní číslo 604 212 425.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments