Příjemnou noc, dnes je úterý 25.9.2018
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Bude to poslední den, kdy ještě děti nebudou muset jít do školy. Hráči z ročníku 2009 SK Prostějov 1913 si tuto neděli 2. září vyplní domácím turnajem v minihokeji. Na zimním stadionu se uskuteční FERAMU CUP, na kterém se představí také rival z Olomouce či Havířov.

Turnaj bude probíhat ve dvou na sobě nezávislých pasážích. V první si to mezi sebou rozdají družstva „A“, ve druhé nastoupí družstva „B“. Všechna mohou přitom tvořit hráči z ročníku 2009, popřípadě kluci a holky mladší.
Každé utkání minihokeje potrvá dva dvacetiminutové poločasy. Za vítězství získá tým dva body, za remízu se bude rozdělovat po bodu. Všichni účastníci mohou celkově poslat do hry nanejvýš devět hráčů do pole, stejně jako vždy jednoho z dvojice brankářů.
Zápasy se budou konat na dvou polovinách ledové plochy. V části klání A i v části B nastoupí výběry domácího Prostějova, Olomouce, Havířova nebo Techniky Brno.
Prostějovany na hřišti A nejprve čeká duel s Jihomoravany, startuje v osm hodin. Od 10:50 se v regionálním derby postaví olomouckým Kohoutům, s havířovským AZetem změří síly až odpoledne – od 14:00 hodin. Obdobným pořadím střetnutí si projdou také zástupci SK na hřišti B.
Celky, jež se umístí na první až třetí příčce, se mohou těšit na pohár a diplom. Každý hokejista si navíc domů odnese věcnou cenu. Včetně nejlepších hráčů turnaje, které navíc organizátoři vyhlásí při závěrečném slavnostním ceremoniálu. Ten je na programu od 17:40 do přibližně 18:00 hodin.
Hlavním partnerem turnaje je společnost FERAMU s.r.o. Tato ryze česká firma vstoupila na pole strojírenství v první čtvrtině roku 2016 a sídlí v Prostějově v Tovární ulici. Zaměřuje se výhradně na poskytování služeb v oblasti strojního obrábění. Českým i zahraničním zákazníkům nabízí zpracování zakázek na nových moderních CNC obráběcích strojích. Ty si poradí s malými, středními až středně velkými sériemi. Společnost nabízí obrábění konstrukčních či nerezových ocelí mosazi, duralu, hliníku, mědi a plastů. Na CNC strojích dokáže provést dělení materiálu, soustružení, čtyřosé frézování a nyní nově i za použití hrotové brusky rovněž broušení rotačních ocelových dílců.
Více informací o této mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti naleznete na webové adrese www.feramu.cz, kde se nachází i speciální kontaktní formulář. Pokud vás oslovily služby společnosti FERAMU, volejte na telefonní číslo 604 212 425.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments