Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE Páteční dopoledne na ledě prostějovské Víceúčelové haly-zimního stadionu i v prostoru tamní mix-zóny měli hokejoví Jestřábi vyhrazeno jedné sice nikoliv herní, ovšem neméně důležité záležitosti. Na programu bylo oficiální fotografování jak celého mužstva, tak jednotlivých hráčů i členů realizačního týmu.

Zpočátku vážné štosování aktérů do několika řad na připravených lavicích postupně nabíralo humornější grády díky množícím se vtípkům, což k podobným událostem neodmyslitelně patří.
Fotografům zdatně pomáhal zvolit správné seřazení svých svěřenců kouč Jiří Vykoukal, který se v zájmu rychlého zvládnutí aktu projevil jako skutečný šéf. Poté, co zdárně vyšla zkouška nanečisto a povedl se také finální záběr, se všichni postupně odebrali na zachycení individuální portrétů.
Co ale zaujalo rozhodně nejvíc? Sama podoba nových dresů „A“-týmu LHK, respektive jejich barva. Jednoznačně totiž převažuje černá! „Hokej v Prostějově letos slaví 105 let své existence a my jsme se rozhodli uctít tohle výročí právě i barvou nových dresů pro domácí zápasy. Mančafty SK totiž v dávné historii nastupovaly černě oděné, čímž jsme se inspirovali při zachování dalších tradičních barev našeho klubu, tedy červené a bílé. A je tam i zlaté lemování,“ vysvětlil marketingový manažer Jestřábů Štefan Žigárdy. „Sadu černého dresu, červených kalhot a černo červených stulpen budeme používat v domácích zápasech. Venku budeme hrát v červeno-bílé,“ doplnil.

Vše o startu 1. CHANCE ligy a prostějovských Jestřábech najdete v  tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 3. září


Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments