Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Páteční dopoledne na ledě prostějovské Víceúčelové haly-zimního stadionu i v prostoru tamní mix-zóny měli hokejoví Jestřábi vyhrazeno jedné sice nikoliv herní, ovšem neméně důležité záležitosti. Na programu bylo oficiální fotografování jak celého mužstva, tak jednotlivých hráčů i členů realizačního týmu.

Zpočátku vážné štosování aktérů do několika řad na připravených lavicích postupně nabíralo humornější grády díky množícím se vtípkům, což k podobným událostem neodmyslitelně patří.
Fotografům zdatně pomáhal zvolit správné seřazení svých svěřenců kouč Jiří Vykoukal, který se v zájmu rychlého zvládnutí aktu projevil jako skutečný šéf. Poté, co zdárně vyšla zkouška nanečisto a povedl se také finální záběr, se všichni postupně odebrali na zachycení individuální portrétů.
Co ale zaujalo rozhodně nejvíc? Sama podoba nových dresů „A“-týmu LHK, respektive jejich barva. Jednoznačně totiž převažuje černá! „Hokej v Prostějově letos slaví 105 let své existence a my jsme se rozhodli uctít tohle výročí právě i barvou nových dresů pro domácí zápasy. Mančafty SK totiž v dávné historii nastupovaly černě oděné, čímž jsme se inspirovali při zachování dalších tradičních barev našeho klubu, tedy červené a bílé. A je tam i zlaté lemování,“ vysvětlil marketingový manažer Jestřábů Štefan Žigárdy. „Sadu černého dresu, červených kalhot a černo červených stulpen budeme používat v domácích zápasech. Venku budeme hrát v červeno-bílé,“ doplnil.

Vše o startu 1. CHANCE ligy a prostějovských Jestřábech najdete v  tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 3. září


Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments