Dobré dopoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE Páteční dopoledne na ledě prostějovské Víceúčelové haly-zimního stadionu i v prostoru tamní mix-zóny měli hokejoví Jestřábi vyhrazeno jedné sice nikoliv herní, ovšem neméně důležité záležitosti. Na programu bylo oficiální fotografování jak celého mužstva, tak jednotlivých hráčů i členů realizačního týmu.

Zpočátku vážné štosování aktérů do několika řad na připravených lavicích postupně nabíralo humornější grády díky množícím se vtípkům, což k podobným událostem neodmyslitelně patří.
Fotografům zdatně pomáhal zvolit správné seřazení svých svěřenců kouč Jiří Vykoukal, který se v zájmu rychlého zvládnutí aktu projevil jako skutečný šéf. Poté, co zdárně vyšla zkouška nanečisto a povedl se také finální záběr, se všichni postupně odebrali na zachycení individuální portrétů.
Co ale zaujalo rozhodně nejvíc? Sama podoba nových dresů „A“-týmu LHK, respektive jejich barva. Jednoznačně totiž převažuje černá! „Hokej v Prostějově letos slaví 105 let své existence a my jsme se rozhodli uctít tohle výročí právě i barvou nových dresů pro domácí zápasy. Mančafty SK totiž v dávné historii nastupovaly černě oděné, čímž jsme se inspirovali při zachování dalších tradičních barev našeho klubu, tedy červené a bílé. A je tam i zlaté lemování,“ vysvětlil marketingový manažer Jestřábů Štefan Žigárdy. „Sadu černého dresu, červených kalhot a černo červených stulpen budeme používat v domácích zápasech. Venku budeme hrát v červeno-bílé,“ doplnil.

Vše o startu 1. CHANCE ligy a prostějovských Jestřábech najdete v  tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 3. září


Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments