Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pokud by hokejisté LHK Jestřábi Prostějov zažili výsledkově tak nepovedený týden během prvoligové sezóny, bylo by to dost nepříjemné. Neboť je však stále teprve přípravné období (byť vrcholící), dvě porážky se dají bez problémů skousnout. Na druhou stranu zavírat oči před nimi určitě nejde.

Zabolela obzvláště úterní prohra 2:3 s Třebíčí, protože k ní došlo v domácím prostředí, a navíc vinou převážně špatného výkonu. „Je až hrozivé, jak velké množství chyb pořád děláme. Většinou jde o hrubky individuální, kterými často sami posíláme soupeře do vyložených šancí včetně sólových nájezdů,“ kroutil hlavou prostějovský kouč Jiří Vykoukal po zaslouženém podlehnutí Horácké Slavii.
Hráči tradičního prvoligového soka jeli ve druhé třetině za stavu 0:2 pětkrát sami na bránu! A pouze výborné zákroky gólmana Neužila zabránily ostudnému debaklu papírově silnějšího celku. „Na odstranění chyb se samozřejmě snažíme pracovat v přípravě, ale realizace během utkání zatím bohužel neodpovídá našim představám. Nejhorší přitom je neschopnost rozehrát, poslat přesnou přihrávku a přijmout ji,“ volil Vykoukal oprávněně kritická slova. Trochu solidní hokej předvedli jeho svěřenci až v poslední dvacetiminutovce. „Zvedly nás dva slepené góly na konci druhé třetiny, najednou to bylo 2:2. A potom šel výkon mužstva nahoru, třetí část měla z naší strany nějakou úroveň. Přesto jsme z ojedinělého protiútoku hostů dostali rozhodující gól,“ popsal Vykoukal ze svého pohledu.
O dva dny později ve čtvrtek výběr elhákáčka rupnul na ledě slovenského extraligisty v Nových Zámkách ještě výrazněji 0:3, ovšem jestřábí kormidelník hodnotil tohle střetnutí mnohem pozitivněji. „Musím vyslovit velkou spokojenost s naší hrou, pochopitelně kromě zakončení. I kdybychom pokračovali do rána, asi bychom gól nedali,“ glosoval Vykoukal po návratu na Hanou.
Nepříznivý rezultát ho ale tolik netrápil, převažovala radost z pozvednutí celkového výkonu. „Měli jsme spoustu šancí, soupeře většinu času přehrávali a ten na 2:0 utekl jen díky přesilovkám po našich trochu nešťastných vyloučeních krátce za sebou. Nevyšel ani závěrečný tlak, přesto nevadí. S výkonem jsem tentokrát spokojený, hlavně fungovaly podstatně lépe oproti předchozím zápasům detaily, jež nás dosud velmi trápily. To znamená rozehrávka, přesnost i realizace nahrávek,“ vypíchl trenér.
A přidal ještě jeden postřeh. „Pokud by šlo o mistrák, tak člověk řekne: lepší hrát tužku a zvítězit. V přátelácích je však pro mě důležitější herní projev, který šel tentokrát nahoru. Snad už nám to vydrží,“ přál si Jiří Vykoukal.
Na řadu totiž přichází středeční generálka v Českých Budějovicích a zejména sobotní premiéra CHANCE ligy doma se Vsetínem!

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments