Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dost náročný vstup do CHANCE ligy mužů ČR 2018/19 čeká prostějovské hokejisty. V úvodním kole nového ročníku druhé nejvyšší tuzemské soutěže totiž přivítají na svém ledě ambiciózní VHK ROBE Vsetín, přes léto vydatně posílený a toužící po nejvyšších příčkách tabulky. Což ale platí také pro Jestřáby. Jak nadcházející konfrontace v sobotu 8. září od 18.00 hodin dopadne?

Z valašského souboru sídlícího na legendárním Lapači každopádně jde nemalý respekt. Od konce minulé sezóny totiž přivedl do svého kádru řadu velmi zajímavých hráčských akvizic, přišli například českobudějovické trio Luboš Rob, David Gába a Vít Jonák, dvojice Finů William Mäkinen + Mikael Kuronen, ruská střela Jan Šelepněv, zámořský řízek Mitchell Theoret či z extraligy známí borci Roman Rác i Peter Mikuš.
„Vsetín má silné ekonomické zázemí a mohl si tedy dovolit hodně zajímavé posily, čímž se rozhodně zařadil do širšího okruhu prvoligových favoritů. My však rovněž máme své kvality, rozhodně se tedy soupeře nebojíme. Musíme se dobře nachystat na jeho přednosti a sami hrát svůj hokej, pokud možno bez triviálních hrubek. V přípravě jsme často chybovali především při rozehrávce, protivníkům doslova nahrávali do šancí. Sobotní zápas můžeme vítězně zvládnout jedině tehdy, pokud se takových jednoduchých zaváhání vyvarujeme,“ řekl směrem k bitvě s VHK kouč Prostějova Jiří Vykoukal.
V přátelských duelech svěřenci legendárního Jiřího Dopity naprosto potvrdili svou předpokládanou sílu, neboť ze sedmi střetnutí plných šest vyhráli a pouze jednou podlehli (v Nitře 2:5). Získali přitom skalpy právě slovenského extraligisty z Nitry (5:1), účastníka elitní české soutěže Vítkovic (2:1), hned dvakrát Třebíče (2:0, 4:2) a naposledy Přerova (5:4sn).
„Asi každý sleduje postupný návrat Vsetína do absolutní národní špičky. Oproti minulé sezóně se výrazně posílil, přivedl docela hodně kvalitních hokejistů a stejně jako my chce útočit na postup do semifinále. Tím pádem je zřejmé, že moc těžších soupeřů pro premiéru nové sezóny jsme dostat nemohli. Nemá však smysl si stěžovat, naopak to musíme brát jako výzvu. Věřím, že na tak lákavý start soutěže dorazí do hlediště spousta fanoušků, kteří nám vytvoří bouřlivé domácí prostředí a pomůžou k vydařenému vstupu. Jasné je jedno: abychom vyhráli, budeme potřebovat velice dobrý výkon,“ zdůraznil kapitán LHK Matouš Venkrbec.
Takže příznivci Jestřábů: v sobotu večer hurá na prostějovský zimák!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments