Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Co načerpali během přípravného období, budou moci už brzy ukázat jinde. Na soutěžní úrovni. Třem věkovým kategoriím v barvách SK Prostějov 1913 startuje kolotoč mistrovských utkání. O první body do tabulky zabojují o druhém zářijovém víkendu. Přesněji jednou v sobotu a dvakrát v neděli.

Do víru mistrovských zápasů se vrhnou prostějovští junioři, dorostenci a B-tým mladších žáků. Ve všech třech případech se Hanákům postaví moravský protivník, pokaždé také budou mít výhodu domácího prostředí.
Setnou hlavu drakovi?
Juniorka se v neděli střetne se Šumperkem, půjde tak o souboj dvou týmů z území Olomouckého kraje. Pokořit Mladé Draky se Prostějovští pokusí od 15:00 hodin.
Trenéři Jaroslav Beck s Michalem Janečkem by se svými svěřenci chtěli ve druhé nejvyšší soutěži hrát důstojnou roli. „Kvalita se ale ukáže až v průběhu sezony, ne po prvním soutěžním zápase. Všechno bude hodně záležet na tom, jak budou kluci přistupovat k tréninkům. Jestli budou trénovat poctivě, nebo ne,“ řekl už dříve Janeček.
Orli proti Orlům
Obdobný cíl si se svým velezkušeným parťákem klade i u druhé nejvyšší kategorie dorostu. Tomu se v sobotu postaví Znojmo, tedy celek, v jehož logu se také nachází hlava orla. Duel moravských dravců zahájí rozhodčí hodinu před polednem.
Za nejstarší prostějovské kategorie přitom nenastoupí pouze ryze domácí hráči. Trenérské štáby budou udílet pokyny i posilám z jiných klubů. Ty dorazily po vzájemné dohodě obou stran, například z Přerova. „Co se týče Přerova a Olomouce, v obou případech jsme vlastně jen obnovili spolupráci. Je to bez problému,“ nechal se slyšet Michal Janeček.
Vlci větří kořist, SK uhájení své půdy
Do třetice všeho dobrého „zvířecí“ zápas. Po juniorech a dorostencích vyzvou soka spojeného s nějakým zvířetem i hráči s orlem na drese z žákovského výběru. Půjde o béčko mladších žáků, kteří narazí na Černé vlky z Rožnova pod Radhoštěm.
Mladší žáci tvoří v prostějovském klubu velmi početnou ekipu, proto do sezony vyjedou ve dvou družstvech. Zatímco to první označené písmenem „A“ se předvede až třetí neděli v měsíci, druhé se bude snažit bodovat již v nadcházející sváteční den. Začátek utkání je v plánu ve 12:00 hodin.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments