Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Co načerpali během přípravného období, budou moci už brzy ukázat jinde. Na soutěžní úrovni. Třem věkovým kategoriím v barvách SK Prostějov 1913 startuje kolotoč mistrovských utkání. O první body do tabulky zabojují o druhém zářijovém víkendu. Přesněji jednou v sobotu a dvakrát v neděli.

Do víru mistrovských zápasů se vrhnou prostějovští junioři, dorostenci a B-tým mladších žáků. Ve všech třech případech se Hanákům postaví moravský protivník, pokaždé také budou mít výhodu domácího prostředí.
Setnou hlavu drakovi?
Juniorka se v neděli střetne se Šumperkem, půjde tak o souboj dvou týmů z území Olomouckého kraje. Pokořit Mladé Draky se Prostějovští pokusí od 15:00 hodin.
Trenéři Jaroslav Beck s Michalem Janečkem by se svými svěřenci chtěli ve druhé nejvyšší soutěži hrát důstojnou roli. „Kvalita se ale ukáže až v průběhu sezony, ne po prvním soutěžním zápase. Všechno bude hodně záležet na tom, jak budou kluci přistupovat k tréninkům. Jestli budou trénovat poctivě, nebo ne,“ řekl už dříve Janeček.
Orli proti Orlům
Obdobný cíl si se svým velezkušeným parťákem klade i u druhé nejvyšší kategorie dorostu. Tomu se v sobotu postaví Znojmo, tedy celek, v jehož logu se také nachází hlava orla. Duel moravských dravců zahájí rozhodčí hodinu před polednem.
Za nejstarší prostějovské kategorie přitom nenastoupí pouze ryze domácí hráči. Trenérské štáby budou udílet pokyny i posilám z jiných klubů. Ty dorazily po vzájemné dohodě obou stran, například z Přerova. „Co se týče Přerova a Olomouce, v obou případech jsme vlastně jen obnovili spolupráci. Je to bez problému,“ nechal se slyšet Michal Janeček.
Vlci větří kořist, SK uhájení své půdy
Do třetice všeho dobrého „zvířecí“ zápas. Po juniorech a dorostencích vyzvou soka spojeného s nějakým zvířetem i hráči s orlem na drese z žákovského výběru. Půjde o béčko mladších žáků, kteří narazí na Černé vlky z Rožnova pod Radhoštěm.
Mladší žáci tvoří v prostějovském klubu velmi početnou ekipu, proto do sezony vyjedou ve dvou družstvech. Zatímco to první označené písmenem „A“ se předvede až třetí neděli v měsíci, druhé se bude snažit bodovat již v nadcházející sváteční den. Začátek utkání je v plánu ve 12:00 hodin.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments