Dobré odpoledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Co načerpali během přípravného období, budou moci už brzy ukázat jinde. Na soutěžní úrovni. Třem věkovým kategoriím v barvách SK Prostějov 1913 startuje kolotoč mistrovských utkání. O první body do tabulky zabojují o druhém zářijovém víkendu. Přesněji jednou v sobotu a dvakrát v neděli.

Do víru mistrovských zápasů se vrhnou prostějovští junioři, dorostenci a B-tým mladších žáků. Ve všech třech případech se Hanákům postaví moravský protivník, pokaždé také budou mít výhodu domácího prostředí.
Setnou hlavu drakovi?
Juniorka se v neděli střetne se Šumperkem, půjde tak o souboj dvou týmů z území Olomouckého kraje. Pokořit Mladé Draky se Prostějovští pokusí od 15:00 hodin.
Trenéři Jaroslav Beck s Michalem Janečkem by se svými svěřenci chtěli ve druhé nejvyšší soutěži hrát důstojnou roli. „Kvalita se ale ukáže až v průběhu sezony, ne po prvním soutěžním zápase. Všechno bude hodně záležet na tom, jak budou kluci přistupovat k tréninkům. Jestli budou trénovat poctivě, nebo ne,“ řekl už dříve Janeček.
Orli proti Orlům
Obdobný cíl si se svým velezkušeným parťákem klade i u druhé nejvyšší kategorie dorostu. Tomu se v sobotu postaví Znojmo, tedy celek, v jehož logu se také nachází hlava orla. Duel moravských dravců zahájí rozhodčí hodinu před polednem.
Za nejstarší prostějovské kategorie přitom nenastoupí pouze ryze domácí hráči. Trenérské štáby budou udílet pokyny i posilám z jiných klubů. Ty dorazily po vzájemné dohodě obou stran, například z Přerova. „Co se týče Přerova a Olomouce, v obou případech jsme vlastně jen obnovili spolupráci. Je to bez problému,“ nechal se slyšet Michal Janeček.
Vlci větří kořist, SK uhájení své půdy
Do třetice všeho dobrého „zvířecí“ zápas. Po juniorech a dorostencích vyzvou soka spojeného s nějakým zvířetem i hráči s orlem na drese z žákovského výběru. Půjde o béčko mladších žáků, kteří narazí na Černé vlky z Rožnova pod Radhoštěm.
Mladší žáci tvoří v prostějovském klubu velmi početnou ekipu, proto do sezony vyjedou ve dvou družstvech. Zatímco to první označené písmenem „A“ se předvede až třetí neděli v měsíci, druhé se bude snažit bodovat již v nadcházející sváteční den. Začátek utkání je v plánu ve 12:00 hodin.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments