Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.3.2019
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sotva se dal kolotoč nového prvoligového ročníku do pohybu, už rychle nabírá pořádné obrátky. Po sobotním úvodním kole má totiž Chance liga mužů ČR 2018/2019 tento týden na programu další tři dějství.

Co v nich čeká prostějovské hokejisty? Dnes od 17:30 hodin střetnutí na ledě HC Benátky nad Jizerou, ve středu 12. září od 18:00 hodin tahák v domácím prostředí proti HC Dukla Jihlava a v sobotu 15. září od 17:00 hodin duel na kluzišti HC Slavia Praha.
„Benátky mají převážně mladý a bruslivý celek, který posílil Radek Duda. Osobně se mi na jejich studeném zimáku připomínajícím industriální halu hraje dobře, snad nám to tam vyjde i týmově,“ přál si kapitán Jestřábů Matouš Venkrbec.
„Ve středu doma s Jihlavou to bude skutečný šlágr, neboť Dukla je stejně jako Budějovice největším favoritem soutěže. Věřím, že fanoušci po atraktivním zážitku z vítězství 6:5 nad Vsetínem znovu přijdou do hlediště v hojném počtu, a opět tak vytvoří výbornou atmosféru,“ řekl Venkrbec.
„Ani na Slavii to určitě nebudeme mít vůbec jednoduché, i když dost omladila. Její méně zkušení hráči však mají své kvality a nijak bych je nepodceňoval. Musíme udržet plnou koncentraci, jinak by se nám to mohlo vymstít. Byť se nám v Praze poslední dobou daří,“ doplnil devětadvacetiletý forvard LHK. 

Krátce k nejbližším soupeřům
HC Benátky nad Jizerou: výsledek 1. kola České Budějovice – Benátky 5:1, vzájemná bilance minulé sezóny Prostějov – Benátky doma 7:2 a 6:0, venku 2:4 a 6:4
HC Dukla Jihlava: výsledek 1. kola Přerov – Jihlava 5:4, vzájemná bilance minulé sezóny žádná (Dukla hrála extraligu)
HC Slavia Praha: výsledek 1. kola žádný (měla volno), vzájemná bilance minulé sezóny Prostějov – Slavia doma 0:1 a 2:3sn, venku 3:0 a 2:1.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments