Příjemnou noc, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sotva se dal kolotoč nového prvoligového ročníku do pohybu, už rychle nabírá pořádné obrátky. Po sobotním úvodním kole má totiž Chance liga mužů ČR 2018/2019 tento týden na programu další tři dějství.

Co v nich čeká prostějovské hokejisty? Dnes od 17:30 hodin střetnutí na ledě HC Benátky nad Jizerou, ve středu 12. září od 18:00 hodin tahák v domácím prostředí proti HC Dukla Jihlava a v sobotu 15. září od 17:00 hodin duel na kluzišti HC Slavia Praha.
„Benátky mají převážně mladý a bruslivý celek, který posílil Radek Duda. Osobně se mi na jejich studeném zimáku připomínajícím industriální halu hraje dobře, snad nám to tam vyjde i týmově,“ přál si kapitán Jestřábů Matouš Venkrbec.
„Ve středu doma s Jihlavou to bude skutečný šlágr, neboť Dukla je stejně jako Budějovice největším favoritem soutěže. Věřím, že fanoušci po atraktivním zážitku z vítězství 6:5 nad Vsetínem znovu přijdou do hlediště v hojném počtu, a opět tak vytvoří výbornou atmosféru,“ řekl Venkrbec.
„Ani na Slavii to určitě nebudeme mít vůbec jednoduché, i když dost omladila. Její méně zkušení hráči však mají své kvality a nijak bych je nepodceňoval. Musíme udržet plnou koncentraci, jinak by se nám to mohlo vymstít. Byť se nám v Praze poslední dobou daří,“ doplnil devětadvacetiletý forvard LHK. 

Krátce k nejbližším soupeřům
HC Benátky nad Jizerou: výsledek 1. kola České Budějovice – Benátky 5:1, vzájemná bilance minulé sezóny Prostějov – Benátky doma 7:2 a 6:0, venku 2:4 a 6:4
HC Dukla Jihlava: výsledek 1. kola Přerov – Jihlava 5:4, vzájemná bilance minulé sezóny žádná (Dukla hrála extraligu)
HC Slavia Praha: výsledek 1. kola žádný (měla volno), vzájemná bilance minulé sezóny Prostějov – Slavia doma 0:1 a 2:3sn, venku 3:0 a 2:1.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments