Příjemnou noc, dnes je úterý 25.9.2018
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sotva se dal kolotoč nového prvoligového ročníku do pohybu, už rychle nabírá pořádné obrátky. Po sobotním úvodním kole má totiž Chance liga mužů ČR 2018/2019 tento týden na programu další tři dějství.

Co v nich čeká prostějovské hokejisty? Dnes od 17:30 hodin střetnutí na ledě HC Benátky nad Jizerou, ve středu 12. září od 18:00 hodin tahák v domácím prostředí proti HC Dukla Jihlava a v sobotu 15. září od 17:00 hodin duel na kluzišti HC Slavia Praha.
„Benátky mají převážně mladý a bruslivý celek, který posílil Radek Duda. Osobně se mi na jejich studeném zimáku připomínajícím industriální halu hraje dobře, snad nám to tam vyjde i týmově,“ přál si kapitán Jestřábů Matouš Venkrbec.
„Ve středu doma s Jihlavou to bude skutečný šlágr, neboť Dukla je stejně jako Budějovice největším favoritem soutěže. Věřím, že fanoušci po atraktivním zážitku z vítězství 6:5 nad Vsetínem znovu přijdou do hlediště v hojném počtu, a opět tak vytvoří výbornou atmosféru,“ řekl Venkrbec.
„Ani na Slavii to určitě nebudeme mít vůbec jednoduché, i když dost omladila. Její méně zkušení hráči však mají své kvality a nijak bych je nepodceňoval. Musíme udržet plnou koncentraci, jinak by se nám to mohlo vymstít. Byť se nám v Praze poslední dobou daří,“ doplnil devětadvacetiletý forvard LHK. 

Krátce k nejbližším soupeřům
HC Benátky nad Jizerou: výsledek 1. kola České Budějovice – Benátky 5:1, vzájemná bilance minulé sezóny Prostějov – Benátky doma 7:2 a 6:0, venku 2:4 a 6:4
HC Dukla Jihlava: výsledek 1. kola Přerov – Jihlava 5:4, vzájemná bilance minulé sezóny žádná (Dukla hrála extraligu)
HC Slavia Praha: výsledek 1. kola žádný (měla volno), vzájemná bilance minulé sezóny Prostějov – Slavia doma 0:1 a 2:3sn, venku 3:0 a 2:1.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments