Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po smršti devíti zápasů během tří týdnů si Chance liga mužů ČR 2018/19 vybírá reprezentační přestávku, která bude pro hokejisty LHK Jestřábi Prostějov ještě o dva dny delší než pro všechny ostatní účastníky soutěže. Zrovna ve 22. kole hned po pauze (pondělí 12. listopadu) mají totiž volný los, tudíž příští utkání sehrají až 14. listopadu v Kadani.

„Po vítězství nad Českými Budějovicemi dostal celý mančaft na dva dny volno. Kluci ho opravdu potřebují, musí si aspoň trochu odpočinout. Hned potom však znovu vletíme do přípravy na plné obrátky, bude to tvrdý dril. Čtyři dny od 6. do 9. listopadu včetně půjdeme hodně ostře, hráčům absolutně nic neodpustím. Musí pořádně zamakat, aby bylo od čeho se do dalšího průběhu sezóny odrazit. Chlapce čeká na ledě peklo,“ naznačil kouč Jiří Vykoukal svým svěřencům, že se mají během tohoto týdne nač těšit.
„V úterý bude jeden trénink, středu i čtvrtek pojedeme dvoufázově, pátek zase jeden trénink. A náročnost bude prostě vysoká. První liga je zatím hrozně vyrovnaná, všichni soupeři nebezpeční, každý zápas těžký. Na což musíme být nachystaní, abychom i tak dokázali pravidelně bodovat. Jedině v tom případě se posuneme tabulkou výš ke klidnějšímu postupu do play-off,“ uvědomuje si Vykoukal.
Marodka už se Hanákům docela vyprázdnila, přesto na ní dál zůstávají tři útočníci včetně dvou stěžejních opor. Jak to s nimi vypadá? „Mára Račuk by se měl po repre pauze vrátit do sestavy a doufám, že ho pak brzy bude následovat Nouzik (Tomáš Nouza). Vašek Meidl bohužel má vážnější zdravotní problémy, u něj se délka absence nedá přesněji odhadnout,“ informoval Vykoukal.
Čtveřice posil na hostování či střídavé starty z Pardubic (Rhett Holland, Daniil Miromanov, Anton Kovalev, Dmitri Zhukenov) + Tomáš Štůrala, zlínská akvizice mezi tyče, budou využíváni podle aktuální situace v zainteresovaných klubech na základě vzájemné dohody.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments