Příjemnou noc, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Po smršti devíti zápasů během tří týdnů si Chance liga mužů ČR 2018/19 vybírá reprezentační přestávku, která bude pro hokejisty LHK Jestřábi Prostějov ještě o dva dny delší než pro všechny ostatní účastníky soutěže. Zrovna ve 22. kole hned po pauze (pondělí 12. listopadu) mají totiž volný los, tudíž příští utkání sehrají až 14. listopadu v Kadani.

„Po vítězství nad Českými Budějovicemi dostal celý mančaft na dva dny volno. Kluci ho opravdu potřebují, musí si aspoň trochu odpočinout. Hned potom však znovu vletíme do přípravy na plné obrátky, bude to tvrdý dril. Čtyři dny od 6. do 9. listopadu včetně půjdeme hodně ostře, hráčům absolutně nic neodpustím. Musí pořádně zamakat, aby bylo od čeho se do dalšího průběhu sezóny odrazit. Chlapce čeká na ledě peklo,“ naznačil kouč Jiří Vykoukal svým svěřencům, že se mají během tohoto týdne nač těšit.
„V úterý bude jeden trénink, středu i čtvrtek pojedeme dvoufázově, pátek zase jeden trénink. A náročnost bude prostě vysoká. První liga je zatím hrozně vyrovnaná, všichni soupeři nebezpeční, každý zápas těžký. Na což musíme být nachystaní, abychom i tak dokázali pravidelně bodovat. Jedině v tom případě se posuneme tabulkou výš ke klidnějšímu postupu do play-off,“ uvědomuje si Vykoukal.
Marodka už se Hanákům docela vyprázdnila, přesto na ní dál zůstávají tři útočníci včetně dvou stěžejních opor. Jak to s nimi vypadá? „Mára Račuk by se měl po repre pauze vrátit do sestavy a doufám, že ho pak brzy bude následovat Nouzik (Tomáš Nouza). Vašek Meidl bohužel má vážnější zdravotní problémy, u něj se délka absence nedá přesněji odhadnout,“ informoval Vykoukal.
Čtveřice posil na hostování či střídavé starty z Pardubic (Rhett Holland, Daniil Miromanov, Anton Kovalev, Dmitri Zhukenov) + Tomáš Štůrala, zlínská akvizice mezi tyče, budou využíváni podle aktuální situace v zainteresovaných klubech na základě vzájemné dohody.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments