Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 18.4.2019
svátek slaví Valérie,
zítra Rostislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po smršti devíti zápasů během tří týdnů si Chance liga mužů ČR 2018/19 vybírá reprezentační přestávku, která bude pro hokejisty LHK Jestřábi Prostějov ještě o dva dny delší než pro všechny ostatní účastníky soutěže. Zrovna ve 22. kole hned po pauze (pondělí 12. listopadu) mají totiž volný los, tudíž příští utkání sehrají až 14. listopadu v Kadani.

„Po vítězství nad Českými Budějovicemi dostal celý mančaft na dva dny volno. Kluci ho opravdu potřebují, musí si aspoň trochu odpočinout. Hned potom však znovu vletíme do přípravy na plné obrátky, bude to tvrdý dril. Čtyři dny od 6. do 9. listopadu včetně půjdeme hodně ostře, hráčům absolutně nic neodpustím. Musí pořádně zamakat, aby bylo od čeho se do dalšího průběhu sezóny odrazit. Chlapce čeká na ledě peklo,“ naznačil kouč Jiří Vykoukal svým svěřencům, že se mají během tohoto týdne nač těšit.
„V úterý bude jeden trénink, středu i čtvrtek pojedeme dvoufázově, pátek zase jeden trénink. A náročnost bude prostě vysoká. První liga je zatím hrozně vyrovnaná, všichni soupeři nebezpeční, každý zápas těžký. Na což musíme být nachystaní, abychom i tak dokázali pravidelně bodovat. Jedině v tom případě se posuneme tabulkou výš ke klidnějšímu postupu do play-off,“ uvědomuje si Vykoukal.
Marodka už se Hanákům docela vyprázdnila, přesto na ní dál zůstávají tři útočníci včetně dvou stěžejních opor. Jak to s nimi vypadá? „Mára Račuk by se měl po repre pauze vrátit do sestavy a doufám, že ho pak brzy bude následovat Nouzik (Tomáš Nouza). Vašek Meidl bohužel má vážnější zdravotní problémy, u něj se délka absence nedá přesněji odhadnout,“ informoval Vykoukal.
Čtveřice posil na hostování či střídavé starty z Pardubic (Rhett Holland, Daniil Miromanov, Anton Kovalev, Dmitri Zhukenov) + Tomáš Štůrala, zlínská akvizice mezi tyče, budou využíváni podle aktuální situace v zainteresovaných klubech na základě vzájemné dohody.

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments