Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 21.3.2019
svátek slaví Radek,
zítra Leona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hokejoví Jestřábi během tohoto školního roku postupně navštěvují prvňáčky na různých základních školách Prostějova. Jako třetí přišla na řadu RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici, kam se vydali gólman Jakub Neužil s obráncem Danielem Kolářem.

Nerozlučná dvojice kamarádů dětem vyprávěla svůj sportovní příběh, potom si jedna malá výherkyně bleskové soutěže mohla vyzkoušet obléct hokejovou výstroj. Kuba jí i všem ostatním názorně předváděl, jak na to, a Dan odvážné dívence pomáhal do dresu, bruslí, chráničů i helmy. Nakonec borci LHK rozdali podepsané hráčské kartičky celého prostějovského mužstva a poděkovali za to, jak všichni pozorně naslouchali.
Každoročně se hokejisté Prostějova zapojují do globální akce Movember, v rámci níž se po celém světě během listopadu vybírají finanční prostředky na charitu a současně se tím upozorňuje na boj s rakovinou (především mužské prostaty). Ptačí dravci pravidelně přispívají základní škole Jistota, například loni pro ni zajistili 14 tisíc korun. A kolik peněz se k handicapovaným dětem dostane tentokrát?
Základní budget vznikne tak, že celý listopad Jestřábi platí do společné kasy v kabině pokuty za každé použití jednoho ze šesti hojně používaných slov. Tři z nich jsou mírně vulgární výrazy, které není těžké si domyslet, další tři pak zveřejnit lze: ježíš, jakoby, jasně. K tomuto obolusu může navíc každý člen týmu přidat libovolně vysoký obnos, jaký sám uzná za vhodné.
Kromě toho se ke sbírce elhákáčka v rámci Movemberu 2018 mohou připojit i prostějovští hokejoví fandové, pro něž klub připraví na zdejším zimním stadionu kasičky pro jedno vybrané listopadové utkání na vlastním ledě. Finanční výtěžek akce použije ZŠ Jistota na akutní stavební úpravy budovy své školy.

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments