Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tipování mi nikdy moc nešlo. I když jak se to vezme. V mládí jsem procházel obdobím poměrně častých návštěv sázkových kanceláří a tamního zkoušení štěstí, klasicky za dvacku, maximálně za padesát nebo sto korun. Jenže tenhle hazard mi nikdy moc nevycházel. Zato když jsem si něco tipnul jen tak doma bez finančního vkladu, úspěšnost byla neporovnatelně větší. Možná i proto mi to teď nedalo, abych sedm kol (plus dohrávky) před koncem dlouhodobé fáze Chance ligy 2018/19 nezkusil odhadnout, jak vše dopadne.

Jako rodilého Prostějováka mě samozřejmě nejvíc zajímá, co přinese finiš základní části Jestřábům. A musím se přiznat, že jim navzdory průběžným problémům i kolísavé výkonnosti stále věřím. Vítězstvím v Porubě se dotáhnou na soupeře před sebou, částečně zabodují proti Kladnu, poradí si s Ústím. A ze čtyř klíčových soubojů v Havířově, Třebíči, s Litoměřicemi i ve Frýdku-Místku úspěšně zvládnou minimálně dvě, spíš ale až tři. Což v součtu se závěrečným smetením Poruby doma vynese LHK na výsledné páté místo.
Na koho Hanáci narazí ve čtvrtfinále play-off? Na České Budějovice, které ani pod vedením hráčské legendy Václava Prospala nepředvádějí bůhvíjaký hokej. A zůstanou čtvrté za suverénní Jihlavou, druhým Kladnem i třetím Vsetínem. Osmičku pro vyřazovací k.o. bitvy pak doplní šestý Přerov, sedmé Litoměřice a osmý Frýdek-Místek. Těsně ostrouhají devátý Havířov i desátá Třebíč, dech ztratí jedenáctá Slavia Praha. A logicky se nic nezmění na v podstatě jistém umístění dvanácté Poruby, třináctých Benátek nad Jizerou, čtrnáctého Ústí nad Labem i patnácté Kadaně.
Tak schválně: kolik obsazených pozic přesně trefím a s kým (čím) budu nakonec úplně vedle? Vzhledem k tomu, že jsem svůj tip tímhle způsobem zveřejnil, očekávám spíš nízkou úspěšnost. Hlavně však, ať postoupí ptačí dravci, pokud možno z co nejvyšší příčky!

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments