Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tipování mi nikdy moc nešlo. I když jak se to vezme. V mládí jsem procházel obdobím poměrně častých návštěv sázkových kanceláří a tamního zkoušení štěstí, klasicky za dvacku, maximálně za padesát nebo sto korun. Jenže tenhle hazard mi nikdy moc nevycházel. Zato když jsem si něco tipnul jen tak doma bez finančního vkladu, úspěšnost byla neporovnatelně větší. Možná i proto mi to teď nedalo, abych sedm kol (plus dohrávky) před koncem dlouhodobé fáze Chance ligy 2018/19 nezkusil odhadnout, jak vše dopadne.

Jako rodilého Prostějováka mě samozřejmě nejvíc zajímá, co přinese finiš základní části Jestřábům. A musím se přiznat, že jim navzdory průběžným problémům i kolísavé výkonnosti stále věřím. Vítězstvím v Porubě se dotáhnou na soupeře před sebou, částečně zabodují proti Kladnu, poradí si s Ústím. A ze čtyř klíčových soubojů v Havířově, Třebíči, s Litoměřicemi i ve Frýdku-Místku úspěšně zvládnou minimálně dvě, spíš ale až tři. Což v součtu se závěrečným smetením Poruby doma vynese LHK na výsledné páté místo.
Na koho Hanáci narazí ve čtvrtfinále play-off? Na České Budějovice, které ani pod vedením hráčské legendy Václava Prospala nepředvádějí bůhvíjaký hokej. A zůstanou čtvrté za suverénní Jihlavou, druhým Kladnem i třetím Vsetínem. Osmičku pro vyřazovací k.o. bitvy pak doplní šestý Přerov, sedmé Litoměřice a osmý Frýdek-Místek. Těsně ostrouhají devátý Havířov i desátá Třebíč, dech ztratí jedenáctá Slavia Praha. A logicky se nic nezmění na v podstatě jistém umístění dvanácté Poruby, třináctých Benátek nad Jizerou, čtrnáctého Ústí nad Labem i patnácté Kadaně.
Tak schválně: kolik obsazených pozic přesně trefím a s kým (čím) budu nakonec úplně vedle? Vzhledem k tomu, že jsem svůj tip tímhle způsobem zveřejnil, očekávám spíš nízkou úspěšnost. Hlavně však, ať postoupí ptačí dravci, pokud možno z co nejvyšší příčky!

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments