Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tipování mi nikdy moc nešlo. I když jak se to vezme. V mládí jsem procházel obdobím poměrně častých návštěv sázkových kanceláří a tamního zkoušení štěstí, klasicky za dvacku, maximálně za padesát nebo sto korun. Jenže tenhle hazard mi nikdy moc nevycházel. Zato když jsem si něco tipnul jen tak doma bez finančního vkladu, úspěšnost byla neporovnatelně větší. Možná i proto mi to teď nedalo, abych sedm kol (plus dohrávky) před koncem dlouhodobé fáze Chance ligy 2018/19 nezkusil odhadnout, jak vše dopadne.

Jako rodilého Prostějováka mě samozřejmě nejvíc zajímá, co přinese finiš základní části Jestřábům. A musím se přiznat, že jim navzdory průběžným problémům i kolísavé výkonnosti stále věřím. Vítězstvím v Porubě se dotáhnou na soupeře před sebou, částečně zabodují proti Kladnu, poradí si s Ústím. A ze čtyř klíčových soubojů v Havířově, Třebíči, s Litoměřicemi i ve Frýdku-Místku úspěšně zvládnou minimálně dvě, spíš ale až tři. Což v součtu se závěrečným smetením Poruby doma vynese LHK na výsledné páté místo.
Na koho Hanáci narazí ve čtvrtfinále play-off? Na České Budějovice, které ani pod vedením hráčské legendy Václava Prospala nepředvádějí bůhvíjaký hokej. A zůstanou čtvrté za suverénní Jihlavou, druhým Kladnem i třetím Vsetínem. Osmičku pro vyřazovací k.o. bitvy pak doplní šestý Přerov, sedmé Litoměřice a osmý Frýdek-Místek. Těsně ostrouhají devátý Havířov i desátá Třebíč, dech ztratí jedenáctá Slavia Praha. A logicky se nic nezmění na v podstatě jistém umístění dvanácté Poruby, třináctých Benátek nad Jizerou, čtrnáctého Ústí nad Labem i patnácté Kadaně.
Tak schválně: kolik obsazených pozic přesně trefím a s kým (čím) budu nakonec úplně vedle? Vzhledem k tomu, že jsem svůj tip tímhle způsobem zveřejnil, očekávám spíš nízkou úspěšnost. Hlavně však, ať postoupí ptačí dravci, pokud možno z co nejvyšší příčky!

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments