Dobré ráno, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Středeční beseda vedení kladenského hokeje s fanoušky dala prostějovským fanouškům naději. Zákulisní informace přímo z klubu pak víceméně jistotu. Dnes od 18:00 hodin při prvoligovém duelu Jestřábů s Rytíři uvidí velký comeback legendárního Jaromíra Jágra na led! Nakonec vše dopadlo úplně jinak.

„Mám v plánu nastoupit v pondělí proti Prostějovu. Ale uvidíme, jak to dopadne, jestli se budu cítit dobře. Vrátit jsem se chtěl už několikrát, ale vždycky jsem se zranil. V plánu je naskočit aspoň k jednomu střídání a pak se uvidí,“ řekl Jágr směrem k nadcházející bitvě na Hané. Že se s účastí Jágra dnes večer počítá, dotvrzuje vyjádření klubu LHK Jestřábi Prostějov. „Rádi bychom pozvali naše fanoušky na pondělní utkání s Kladnem, ve kterém půjde o důležité body v boji o play-off. Sezona se blíží do své závěrečné části a na stadionu budeme potřebovat každého fanouška. Jsme moc rádi, že do Prostějova zavítá hokejová ikona Jaromír Jágr a všichni doufáme, že mu připravíte pekelnou atmosféru a poženete naše hokejisty za vítězstvím,“ napsal do redakce Večerníku Štefan Žigárdy, marketingový manažer LHK Jestřábi.

Jaromír Jágr se v dnešním zápase Chance ligy v Prostějově nakonec na ledě neobjeví. Jeho návrat se tedy odkládá. „Hrát nebude,“ potvrdil dopoledne Vít Heral, mluvčí klubu Rytířů. Majitel byl nachystaný naskočit jen v případě potřeby, pokud by tým nebyl kompletní. Ale vzhledem k tomu, že hráči jsou k dispozici, do akce nepůjde. Další zápas hrají Rytíři ve středu, doma přivítají Kadaň.

A tak si budeme na hokejovou legendu muset zase chvíli počkat. Dočkáme se v budoucnu? 

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments