Dobré poledne, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Středeční beseda vedení kladenského hokeje s fanoušky dala prostějovským fanouškům naději. Zákulisní informace přímo z klubu pak víceméně jistotu. Dnes od 18:00 hodin při prvoligovém duelu Jestřábů s Rytíři uvidí velký comeback legendárního Jaromíra Jágra na led! Nakonec vše dopadlo úplně jinak.

„Mám v plánu nastoupit v pondělí proti Prostějovu. Ale uvidíme, jak to dopadne, jestli se budu cítit dobře. Vrátit jsem se chtěl už několikrát, ale vždycky jsem se zranil. V plánu je naskočit aspoň k jednomu střídání a pak se uvidí,“ řekl Jágr směrem k nadcházející bitvě na Hané. Že se s účastí Jágra dnes večer počítá, dotvrzuje vyjádření klubu LHK Jestřábi Prostějov. „Rádi bychom pozvali naše fanoušky na pondělní utkání s Kladnem, ve kterém půjde o důležité body v boji o play-off. Sezona se blíží do své závěrečné části a na stadionu budeme potřebovat každého fanouška. Jsme moc rádi, že do Prostějova zavítá hokejová ikona Jaromír Jágr a všichni doufáme, že mu připravíte pekelnou atmosféru a poženete naše hokejisty za vítězstvím,“ napsal do redakce Večerníku Štefan Žigárdy, marketingový manažer LHK Jestřábi.

Jaromír Jágr se v dnešním zápase Chance ligy v Prostějově nakonec na ledě neobjeví. Jeho návrat se tedy odkládá. „Hrát nebude,“ potvrdil dopoledne Vít Heral, mluvčí klubu Rytířů. Majitel byl nachystaný naskočit jen v případě potřeby, pokud by tým nebyl kompletní. Ale vzhledem k tomu, že hráči jsou k dispozici, do akce nepůjde. Další zápas hrají Rytíři ve středu, doma přivítají Kadaň.

A tak si budeme na hokejovou legendu muset zase chvíli počkat. Dočkáme se v budoucnu? 

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments