Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Středeční beseda vedení kladenského hokeje s fanoušky dala prostějovským fanouškům naději. Zákulisní informace přímo z klubu pak víceméně jistotu. Dnes od 18:00 hodin při prvoligovém duelu Jestřábů s Rytíři uvidí velký comeback legendárního Jaromíra Jágra na led! Nakonec vše dopadlo úplně jinak.

„Mám v plánu nastoupit v pondělí proti Prostějovu. Ale uvidíme, jak to dopadne, jestli se budu cítit dobře. Vrátit jsem se chtěl už několikrát, ale vždycky jsem se zranil. V plánu je naskočit aspoň k jednomu střídání a pak se uvidí,“ řekl Jágr směrem k nadcházející bitvě na Hané. Že se s účastí Jágra dnes večer počítá, dotvrzuje vyjádření klubu LHK Jestřábi Prostějov. „Rádi bychom pozvali naše fanoušky na pondělní utkání s Kladnem, ve kterém půjde o důležité body v boji o play-off. Sezona se blíží do své závěrečné části a na stadionu budeme potřebovat každého fanouška. Jsme moc rádi, že do Prostějova zavítá hokejová ikona Jaromír Jágr a všichni doufáme, že mu připravíte pekelnou atmosféru a poženete naše hokejisty za vítězstvím,“ napsal do redakce Večerníku Štefan Žigárdy, marketingový manažer LHK Jestřábi.

Jaromír Jágr se v dnešním zápase Chance ligy v Prostějově nakonec na ledě neobjeví. Jeho návrat se tedy odkládá. „Hrát nebude,“ potvrdil dopoledne Vít Heral, mluvčí klubu Rytířů. Majitel byl nachystaný naskočit jen v případě potřeby, pokud by tým nebyl kompletní. Ale vzhledem k tomu, že hráči jsou k dispozici, do akce nepůjde. Další zápas hrají Rytíři ve středu, doma přivítají Kadaň.

A tak si budeme na hokejovou legendu muset zase chvíli počkat. Dočkáme se v budoucnu? 

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments