Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Mládežnické turnaje na zimním stadionu v Prostějově, to není jen prestižní mezinárodní a tradiční SIDA Cup, o kterém Večerník informoval v minulém vydání. Zápasy o zisk medailí a pohárů připravil SK Prostějov 1913 také speciálně pro ročníky 2007, 2008 a 2012. Detailní informace jsou zatím známé pouze ke druhému jmenovanému, u zbývajících dvou se ještě budou nezbytné záležitosti zařizovat a dolaďovat.

Ročník 2012: Složení účastníků oznámí klub později
Ačkoliv je čtvrtek 4. dubna školním dnem, prostějovská první třída, respektive ročník 2012 a mladší, se zabaví domácím turnajem. Zápolit se bude vzhledem k věku hokejistů v minihokeji, a to jak co se týče družstev A, tak i družstev B. S kým se však Prostějov popasuje, se zatím neví. Jednotliví účastníci napínavé události jsou aktuálně v jednání a klub je oznámí později.

Ročník 2008: Mladší žáci zkraje dubna okusí jednodenní domácí turnaj
Turnaj na domácím stadionu čeká prostějovské hokejisty z ročníku 2008, tedy pátou třídu neboli mladší žáky. Popasují se v něm s Havlíčkových Brodem, Trnavou a Kolínem. Všechny zápasy odehrají během jednoho dne, a sice pátku 5. dubna. Prostějovské klání je určené pro hráče narozené roku 2008, startovat na něm mohou i mladší. Čtyři celky se spolu utkají ve skupině systémem každý s každým na klasickou délku hřiště. První duel se rozeběhne v pátečních deset hodin dopoledne. Domácí Prostějov poměří síly s Bruslaři z Havlíčkova Brodu. Následně se střetnou kolínští Kozlové a Gladiátoři z Trnavy, Havlíčkův Brod s Kolínem, Prostějov s Trnavou, Trnava s Havlíčkovým Brodem a Kolín s Prostějovem. Vyhlášení výsledků by mělo proběhnout v 17:30 hodin.

Ročník 2007: Tři soupeři jsou jistí, další dva otevření
Poslední z trojlístku turnajů bude určený hokejistům z ročníku 2007, případně mladším. Na prostějovském zimním stadionu se bude konat ve dvou dnech, v sobotu 6. a v neděli 7. dubna, tedy bezprostředně po sportovní akci ročníku 2008. Za jistou lze označit účast Šumperka, Havlíčkova Brodu a Kroměříže. Kdo obsadí zbylá dvě místa, se rozhodne v příštích dnech.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments