Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Soutěžní ročník 2018/2019 už sice hokejovým Jestřábům skončil vyřazením ve čtvrtfinále Chance ligy, ale ani nadcházející zápasově „okurkové“ období nezůstane bez určité dávky vzrušení. Na řadu totiž přichází tvorba hráčského kádru na příští sezónu 2019/2020 a s tím spojené postupné oznamování plejerů, s nimiž vedení prostějovského klubu podepsalo smlouvu. Přes všechny možné spekulace jistota je zatím pouze jedna.

Úplně prvním na fanoušky žhavě sledovaném seznamu je mladý zadák Petr Krejčí. Narodil se 2. července 1999, takže mu teprve v létě bude dvacet let. Měří 184 centimetrů, váží 80 kilogramů a má levé držení hole. S LHK jej pojí úzký vztah, neboť je oddílovým odchovancem. Jako mladší dorostenec však odešel do Olomouce, odtamtud zamířil do Chomutova a následně do Komety Brno, kde se podílel na zisku titulu juniorských mistrů republiky. Loni v létě se vrátil domů do Prostějova, aby zkusil zabojovat o místo v prvoligovém áčku mužů.
„Petr je hodně šikovný a má před sebou slibnou budoucnost, ale ještě se potřebuje mezi dospělými trochu otrkat, nabrat zkušenosti i vyhrát,“ vysvětloval pak hlavní trenér ptačí letky Jiří Vykoukal odeslání Krejčího do Opavy krátce před startem Chance ligy.
Ve druholigové soutěži si talentovaný bek počínal výborně. Za Slezan absolvoval 30 utkání, v nichž nasbíral 22 kanadských bodů (6 gólů + 16 asistencí) a tím se stal z daného statistického hlediska nejlepším obráncem týmu. „Proto jsme se rozhodli Petra v závěru sezóny povolat zpět k nám a šanci dostal jak na konci základní části, tak v play-off proti Vsetínu. A odváděl velice dobré výkony,“ pochválil Vykoukal.
Od tohoto konstatování už logicky zbýval jen krůček k navázání dlouhodobé spolupráce mezi elhákáčkem a Krejčím. „Nabídli jsme mu čtyřletou smlouvu, kterou podepsal. A tím pádem by měl být pevnou součástí našich řad pro nadcházející roky,“ potvrdil Vykoukal.
Žádné další konkrétní informace o případných dohodách s jinými hráči nebo svém osobním pokračování u Jestřábů zatím kouč a sportovní manažer v jedné osobě neprozradil. „Jednáme, víc ukážou příští dny a týdny,“ odtušil Jiří Vykoukal s úsměvem. Podle našich zdrojů by ale současný realizační tým měl zůstat beze změn pohromadě.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments