Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na všechny stěžejní novinky ohledně nejbližší budoucnosti hokejových Jestřábů zatím platí informační embargo. Zůstane prostějovským koučem a sportovním manažerem Jiří Vykoukal? Dojde k nějakým změnám v realizačním týmu? A jak bude vypadat hráčský kádr? S jakými ambicemi půjde do příštího ročníku Chance ligy? „Momentálně je na odpovědi moc brzy. A tohle všechno jsou stejně otázky, které by měly směřovat na majitele klubu,“ prohodil krátce Vykoukal s odkazem na generálního manažera Jaroslava Luňáka.

Večerníku se koncem uplynulého týdne nejvyššího muže jestřábího klubu nepodařilo zastihnout, zkusíme jej oslovit znovu a přinést vám tak čerstvé informace o budoucnosti prostějovského týmu.
Z kuloárů zatím proskakují zprávy o konci dvou strůjců současné éry. Lukáš Luňák zřejmě ze zdravotních důvodů ukončí kariéru a Matouš Venkrbec má namířeno do Francie. Naopak duo Divíšek - Nouza by mělo na Hané setrvat, zájem je i o další služby Račuka se Žálčíkem.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments