Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Krok za krokem se začíná rýsovat podoba hráčské soupisky hokejistů LHK Jestřábi Prostějov pro příští ročník Chance ligy mužů ČR 2019/2020. Pojďme si zrekapitulovat, co je dosud ohledně složení kádru ptačích dravců v další sezóně známo. Oficiální cestou hanácký klub dlouho oznamoval jen odchody. Na tomto seznamu se postupně ocitli už dříve útočníci David Dvořáček (Sparta Praha) a Radek Prokeš (České Budějovice), naposledy pak obránce Daniel Kolář. Na toho vedení elhákáčka neuplatnilo opci a vysoký bek má namířeno do Dukly Jihlava.Stejně jako v případě obou mladých forvardů jde o citelné oslabení. Šestadvacetiletý plejer byl totiž skoro čtyři roky pevnou součástí prostějovských zadních řad, kde vynikal poctivou defenzivní činností i celkovou spolehlivostí. Například v uplynulé prvoligové sezóně nastoupil do šedesáti zápasů (druhý nejvyšší počet z týmu) a dosáhl hodnocení účasti na ledě +15 (nejlepší mezi zadáky).
„Chtěl bych Danovi i všem dalším odcházejícím hráčům poděkovat za jejich působení v Prostějově a popřát jim hodně úspěchů jak v nových působištích, tak v mimohokejovém životě,“ uvedl hlavní trenér a sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments