Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský hokejový klub představil ceny vstupného a permanentních vstupenek pro nadcházející ligovou sezónu 2019/2020. Fanoušky Jestřábů čeká několik změn týkajících se například ceny lístků nebo variant permanentních vstupenek.

Zájemci o permanentky mají nově na výběr pouze ze dvou variant: základní JSME PROSTĚJOV (2 600 Kč) a VIP (12 500 Kč). Změnou je také množství zápasů zahrnutých v ceně základní permanentky. V letošním roce bude tato „permice“ platit pouze na přípravu a základní část (celkem 33 zápasů, pozn. red.). Každý „permanentkář“ ještě obdrží slevovou akci na podepsaný zápasový fan dres a podepsané profesionální kartičky Jestřábů. „Permanentkáři“ budou mít výhodu i po skončení základní části, kdy pro ně bude vyhrazený první den předprodeje vstupenek na zápasy play-off. Přesné datum zahájení prodeje permanentních vstupenek bude upřesněno během tohoto týdne.
Změna čeká i na ty, kteří si kupují vstupenky. Výše jednotlivého vstupného na zápasy základní části bude 100 Kč. „Abychom se mohli udržet mezi finančně silnějšími aspiranty na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání I. ligy o 10 Kč,“ informuje o ceně klub LHK Jestřábi Prostějov.
Vstupné na jednotlivé přípravné zápasy zůstává nadále stejné, a to 50 Kč. Nic se nemění ani na ceně vstupného pro děti do 130 cm, ty budou chodit na duely LHK v základní části stále zadarmo. Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permanentek z minulé sezóny tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 Kč.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments