Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský hokejový klub představil ceny vstupného a permanentních vstupenek pro nadcházející ligovou sezónu 2019/2020. Fanoušky Jestřábů čeká několik změn týkajících se například ceny lístků nebo variant permanentních vstupenek.

Zájemci o permanentky mají nově na výběr pouze ze dvou variant: základní JSME PROSTĚJOV (2 600 Kč) a VIP (12 500 Kč). Změnou je také množství zápasů zahrnutých v ceně základní permanentky. V letošním roce bude tato „permice“ platit pouze na přípravu a základní část (celkem 33 zápasů, pozn. red.). Každý „permanentkář“ ještě obdrží slevovou akci na podepsaný zápasový fan dres a podepsané profesionální kartičky Jestřábů. „Permanentkáři“ budou mít výhodu i po skončení základní části, kdy pro ně bude vyhrazený první den předprodeje vstupenek na zápasy play-off. Přesné datum zahájení prodeje permanentních vstupenek bude upřesněno během tohoto týdne.
Změna čeká i na ty, kteří si kupují vstupenky. Výše jednotlivého vstupného na zápasy základní části bude 100 Kč. „Abychom se mohli udržet mezi finančně silnějšími aspiranty na semifinále, dojde ke kosmetickému zdražení základního vstupného na utkání I. ligy o 10 Kč,“ informuje o ceně klub LHK Jestřábi Prostějov.
Vstupné na jednotlivé přípravné zápasy zůstává nadále stejné, a to 50 Kč. Nic se nemění ani na ceně vstupného pro děti do 130 cm, ty budou chodit na duely LHK v základní části stále zadarmo. Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 50 Kč. Pro majitele permanentek z minulé sezóny tato informace neplatí, těm bude „permice“ vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky v rámci permanentky se její cena navýší o 100 Kč.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments