Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hokejová příprava na další sezónu tento týden postupuje do další fáze. Ode dneška čekají hráče testy, ve středu pak poprvé vstoupí na led prostějovského hokejového stadionu. Pro řadu hráčů to bude skutečně premiéra, v týmu je řada nováčků. „Nejprve ale hráče čekají funkční testy, aby se ukázalo, zda jsou schopni hokej hrát.

Od středy jsme pak na ledě a začne dril. První tři týdny to pro kluky bude hodně náročné,“ uvedl trenér a sportovní manažer prostějovských Jestřábů Jiří Vykoukal. První trénink na ledě by měl začít v 9 hodin. Do prvních přípravných zápasů pak chybí už jen dva týdny. Na úvod míří Jestřábi do Polska, kde se střetnou s týmem Tychy. S těmi se Jestřábi střetli naposledy před sezónou 2016/2017, a to s bilancí těsné porážky a vysoké výhry. Silného soka v přípravě ale hledá Jiří Vykoukal jinde. „Skutečně prověřit by nás měly zejména extraligové Vítkovice,“ podotkl. Loňskou přípravu například žádný tým z nejvyšší české soutěže neokořenil.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments