Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už během tohoto týdne odstartuje hokejový oddíl LHK Jestřábi Prostějov pro své fanoušky prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu 2019/20.

Předprodej proběhne na pokladnách zimního stadionu ve čtvrtek 8. a v pátek 9. srpna shodně od 16:00 do 19:00 hodin. Dále se budou prodávat tamtéž před začátkem domácích přípravných zápasů, to znamená ve čtvrtek 15. srpna od 17:00 hodin, v pátek 23. srpna od 16:00 hodin, v úterý 27. srpna od 17:00 hodin a v pátek 30. srpna od 16:30 hodin.
Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 100 korun. Pro majitele „permic“ z minulé sezóny však tato informace neplatí, neboť jim bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky se cena navýší o 100 Kč.
Fan dres si k nové permanentce můžete zakoupit za pouhých 199 Kč! Kdo bude mít zájem o více než jeden fan dres, tak si jej může zakoupit za zvýhodněnou cenu 300 Kč. Cena fan dresu ve fanshopu bude 399 Kč. Na výběr budou dresy Jakuba Neužila, Marka Račuka, Tomáše Divíška, Tomáše Nouzy, Lukáše Krejčíka a Romana Chlouby v pěti velikostech pro děti i dospělé.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments