Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už během tohoto týdne odstartuje hokejový oddíl LHK Jestřábi Prostějov pro své fanoušky prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu 2019/20.

Předprodej proběhne na pokladnách zimního stadionu ve čtvrtek 8. a v pátek 9. srpna shodně od 16:00 do 19:00 hodin. Dále se budou prodávat tamtéž před začátkem domácích přípravných zápasů, to znamená ve čtvrtek 15. srpna od 17:00 hodin, v pátek 23. srpna od 16:00 hodin, v úterý 27. srpna od 17:00 hodin a v pátek 30. srpna od 16:30 hodin.
Na dobíjecí plastové permanentky se bude vybírat vratná záloha 100 korun. Pro majitele „permic“ z minulé sezóny však tato informace neplatí, neboť jim bude permanentka vyměněna za novou bez poplatku. V případě pořízení místenky se cena navýší o 100 Kč.
Fan dres si k nové permanentce můžete zakoupit za pouhých 199 Kč! Kdo bude mít zájem o více než jeden fan dres, tak si jej může zakoupit za zvýhodněnou cenu 300 Kč. Cena fan dresu ve fanshopu bude 399 Kč. Na výběr budou dresy Jakuba Neužila, Marka Račuka, Tomáše Divíška, Tomáše Nouzy, Lukáše Krejčíka a Romana Chlouby v pěti velikostech pro děti i dospělé.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments