Dobré dopoledne, dnes je pondělí 27.1.2020
svátek slaví Ingrid,
zítra Otýlie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Osm přátelských utkání odehrají hokejisté LHK Jestřábi Prostějov v rámci přípravy na Chance ligu mužů ČR 2019/2020. Jejich program odstartuje již uprostřed tohoto týdne.

A právě vstupního duelu se týká dílčí změna. Hanáci totiž ve čtvrtek 8. srpna nenastoupí proti GKS Tychy na jejich ledě, ale kvůli probíhající rekonstrukci tamního zimáku se mač uskuteční jinde v Polsku – konkrétně ve městě Jastrzebie. I druhé střetnutí absolvují ptačí dravci venku (13. srpna v Jihlavě), načež se konečně představí doma: ve čtvrtek 15. srpna od 18.00 hodin přivítají Horáckou Slávii Třebíč, svého tradičního prvoligového protivníka.
Hodně lákavé jsou rovněž další tři přáteláky na vlastním ledě. Do Prostějova totiž k odvetám dorazí výše zmíněné Tychy (23. srpna) i jihlavská Dukla (27. srpna), aby se opravdovým vrcholem přípravných soubojů stal šlágr s extraligovými Vítkovicemi (30. srpna). Generálku na nový ročník soutěže pak jestřábí letka podstoupí 3. září ve Frýdku-Místku.
„Přípravné zápasy mají samozřejmě svou důležitost, ale na úvodní tři se nebudeme nijak zvlášť chystat. Naopak do nich půjdeme z plné tréninkové zátěže, navíc nejbližší dva týdny budeme makat hodně tvrdě a na absolutní maximum. Proto věřím, že nám fanoušci případně odpustí slabší výkony v těchto cvičných utkáních,“ pousmál se hlavní kouč LHK Jiří Vykoukal. 

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ JESTŘÁBŮ
čtvrtek 8. srpna (18.00 hodin): GKS Tychy – LHK Prostějov (v Jastrzebie)
úterý 13. srpna (18.00 hodin): Dukla Jihlava – LHK Prostějov
čtvrtek 15. srpna (18.00 hodin): LHK Prostějov – HS Třebíč
čtvrtek 22. srpna (17.30 hodin): HS Třebíč – LHK Prostějov
pátek 23. srpna (17.00 hodin): LHK Prostějov – GKS Tychy
úterý 27. srpna (18.00 hodin): LHK Prostějov – Dukla Jihlava
pátek 30. srpna (17.30 hodin): LHK Prostějov – HC Vítkovice
úterý 3. září (18.00 hodin): HC Frýdek-Místek – LHK Prostějov

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments