Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Osm přátelských utkání odehrají hokejisté LHK Jestřábi Prostějov v rámci přípravy na Chance ligu mužů ČR 2019/2020. Jejich program odstartuje již uprostřed tohoto týdne.

A právě vstupního duelu se týká dílčí změna. Hanáci totiž ve čtvrtek 8. srpna nenastoupí proti GKS Tychy na jejich ledě, ale kvůli probíhající rekonstrukci tamního zimáku se mač uskuteční jinde v Polsku – konkrétně ve městě Jastrzebie. I druhé střetnutí absolvují ptačí dravci venku (13. srpna v Jihlavě), načež se konečně představí doma: ve čtvrtek 15. srpna od 18.00 hodin přivítají Horáckou Slávii Třebíč, svého tradičního prvoligového protivníka.
Hodně lákavé jsou rovněž další tři přáteláky na vlastním ledě. Do Prostějova totiž k odvetám dorazí výše zmíněné Tychy (23. srpna) i jihlavská Dukla (27. srpna), aby se opravdovým vrcholem přípravných soubojů stal šlágr s extraligovými Vítkovicemi (30. srpna). Generálku na nový ročník soutěže pak jestřábí letka podstoupí 3. září ve Frýdku-Místku.
„Přípravné zápasy mají samozřejmě svou důležitost, ale na úvodní tři se nebudeme nijak zvlášť chystat. Naopak do nich půjdeme z plné tréninkové zátěže, navíc nejbližší dva týdny budeme makat hodně tvrdě a na absolutní maximum. Proto věřím, že nám fanoušci případně odpustí slabší výkony v těchto cvičných utkáních,“ pousmál se hlavní kouč LHK Jiří Vykoukal. 

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ JESTŘÁBŮ
čtvrtek 8. srpna (18.00 hodin): GKS Tychy – LHK Prostějov (v Jastrzebie)
úterý 13. srpna (18.00 hodin): Dukla Jihlava – LHK Prostějov
čtvrtek 15. srpna (18.00 hodin): LHK Prostějov – HS Třebíč
čtvrtek 22. srpna (17.30 hodin): HS Třebíč – LHK Prostějov
pátek 23. srpna (17.00 hodin): LHK Prostějov – GKS Tychy
úterý 27. srpna (18.00 hodin): LHK Prostějov – Dukla Jihlava
pátek 30. srpna (17.30 hodin): LHK Prostějov – HC Vítkovice
úterý 3. září (18.00 hodin): HC Frýdek-Místek – LHK Prostějov

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments