Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

K přípravě na novou mistrovskou sezonu neodmyslitelně patří i přátelské zápasy. Mládežnickým družstvům patřícím do hokejového SK Prostějov 1913 začaly právě teď v polovině srpna. Scházet nebudou ani turnaje.

Junioři hokejového Prostějova se tuto sobotu 17. srpna zúčastní turnaje, který hostí zimní stadion v Šumperku. S Draky z města na severní Moravě, kteří budou hrát druhou nejvyšší juniorskou soutěž v Česku, se utkají také na domácím ledě, a to ve středu 28. srpna.
Dorostence, stejně jako jejich starší kolegy čekal turnaj v šumperském prostředí, a sice uplynulou sobotu 10. srpna (reportáž přineseme v příštím vydání – pozn.red.). Nacházející víkend změří síly s Uherským Hradištěm, začátek duelu na soupeřově půdě je naplánovaný v sobotu 17.8. na deset hodin. V úterý 20. srpna je čekají venku Lvy z Břeclavi, se stejným protivníkem se pak ve čtvrtek 29. srpna popasují doma.
Starší žáci kromě šumperského turnaje s datem neděle 18. srpna absolvují dvě střetnutí s Technikou Brno (doma 16. srpna, venku 21. srpna od 16:00 hodin). Během čtvrtka 22. srpna se před vlastním publikem pokusí zdolat Uherské Hradiště.
A-tým mladších žáků SK 1913 narazí v pátek 16. srpna v domácích kulisách na brněnskou Techniku. Odveta se v jihomoravské metropoli uskuteční ve středu 21. srpna. Po turnaji v Šumperku (sobota 24. srpna) se ještě ve středu 28. srpna postaví na východě Moravy Uherskému Hradišti.
Hrací časy domácích zápasů klub zveřejňuje na svých webových stránkách skprostejov1913.cz.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments