Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

K přípravě na novou mistrovskou sezonu neodmyslitelně patří i přátelské zápasy. Mládežnickým družstvům patřícím do hokejového SK Prostějov 1913 začaly právě teď v polovině srpna. Scházet nebudou ani turnaje.

Junioři hokejového Prostějova se tuto sobotu 17. srpna zúčastní turnaje, který hostí zimní stadion v Šumperku. S Draky z města na severní Moravě, kteří budou hrát druhou nejvyšší juniorskou soutěž v Česku, se utkají také na domácím ledě, a to ve středu 28. srpna.
Dorostence, stejně jako jejich starší kolegy čekal turnaj v šumperském prostředí, a sice uplynulou sobotu 10. srpna (reportáž přineseme v příštím vydání – pozn.red.). Nacházející víkend změří síly s Uherským Hradištěm, začátek duelu na soupeřově půdě je naplánovaný v sobotu 17.8. na deset hodin. V úterý 20. srpna je čekají venku Lvy z Břeclavi, se stejným protivníkem se pak ve čtvrtek 29. srpna popasují doma.
Starší žáci kromě šumperského turnaje s datem neděle 18. srpna absolvují dvě střetnutí s Technikou Brno (doma 16. srpna, venku 21. srpna od 16:00 hodin). Během čtvrtka 22. srpna se před vlastním publikem pokusí zdolat Uherské Hradiště.
A-tým mladších žáků SK 1913 narazí v pátek 16. srpna v domácích kulisách na brněnskou Techniku. Odveta se v jihomoravské metropoli uskuteční ve středu 21. srpna. Po turnaji v Šumperku (sobota 24. srpna) se ještě ve středu 28. srpna postaví na východě Moravy Uherskému Hradišti.
Hrací časy domácích zápasů klub zveřejňuje na svých webových stránkách skprostejov1913.cz.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments