Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přesně pět měsíců a pět dnů potrvá, než fandové prostějovských hokejistů budou moci zase jít na domácí mač svého milovaného týmu. Taková doba totiž uplyne od šestého duelu čtvrtfinále Chance ligy ČR 2018/19 se Vsetínem do přípravného střetnutí, které muži LHK odehrají ve čtvrtek 15. srpna od 18:00 hodin na vlastním ledě proti Horácké Slavii Třebíč.

Celek z Vysočiny obsadil v minulém ročníku prvoligové soutěže desáté místo těsně za postupovou osmičkou pro play-off, na sedmé Jestřáby ztratil v součtu šestapadesáti kol základní části devět bodů. Oba kluby se přípravně utkávají dost často, například loni spolu svedly dva přátelské souboje a pokaždé s výsledkem 2:3 z pohledu hostitelů. Během mistrovské sezóny pak byli výrazně úspěšnější Hanáci, neboť vyhráli všechny čtyři vzájemné konfrontace (6:3, 4:3, 2:1sn, 2:1).
„Po pravdě musím přiznat, že výsledky přípravných zápasů nejsou pro mě v současné fázi vůbec důležité. Samozřejmě by bylo dobře, aby se v našem herním projevu objevily věci, na kterých pracujeme během tréninků. Zároveň se však na Třebíč nebudeme nijak chystat a do utkání půjdeme z plné zátěže. U soupeře předpokládám totéž, oni určitě taky neproleží den před tímhle přátelákem s nohama nahoře,“ pousmál se kouč elhákáčka Jiří Vykoukal směrem k nadcházející premiéře 2019/2020 před vlastními příznivci.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments