Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přesně pět měsíců a pět dnů potrvá, než fandové prostějovských hokejistů budou moci zase jít na domácí mač svého milovaného týmu. Taková doba totiž uplyne od šestého duelu čtvrtfinále Chance ligy ČR 2018/19 se Vsetínem do přípravného střetnutí, které muži LHK odehrají ve čtvrtek 15. srpna od 18:00 hodin na vlastním ledě proti Horácké Slavii Třebíč.

Celek z Vysočiny obsadil v minulém ročníku prvoligové soutěže desáté místo těsně za postupovou osmičkou pro play-off, na sedmé Jestřáby ztratil v součtu šestapadesáti kol základní části devět bodů. Oba kluby se přípravně utkávají dost často, například loni spolu svedly dva přátelské souboje a pokaždé s výsledkem 2:3 z pohledu hostitelů. Během mistrovské sezóny pak byli výrazně úspěšnější Hanáci, neboť vyhráli všechny čtyři vzájemné konfrontace (6:3, 4:3, 2:1sn, 2:1).
„Po pravdě musím přiznat, že výsledky přípravných zápasů nejsou pro mě v současné fázi vůbec důležité. Samozřejmě by bylo dobře, aby se v našem herním projevu objevily věci, na kterých pracujeme během tréninků. Zároveň se však na Třebíč nebudeme nijak chystat a do utkání půjdeme z plné zátěže. U soupeře předpokládám totéž, oni určitě taky neproleží den před tímhle přátelákem s nohama nahoře,“ pousmál se kouč elhákáčka Jiří Vykoukal směrem k nadcházející premiéře 2019/2020 před vlastními příznivci.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments