Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Stadion ve Sportovní ulici ožil ve středu odpoledne opět fotbalem. Deset let od doby, kdy se na tamějším hřišti naposledy hrála druhá liga, vstoupili mezi zarůstající betonové tribuny prostějovští Jestřábi, kteří si hodinovým mačem jedenáct na jedenáct zpestřili úvodní část společné přípravy. Duel červených s bílými přinesl výsledek 2:2, odveta bude v úterý.

„Byl jsem překvapen, že je tu dost fotbalistů, samozřejmě je tu i dost nefotbalistů (smích). To u hokejistů občas bývá, že jsou dřevěnější na kopanou, ale splnilo to účel. Fotbal byl vidět, nebyla to jen zakopávaná,“ těšilo kouče Josefa Málka, že jeho svěřenci dokázali zapojit hlavu i v odlišném kolektivním sportu a vykouzlit přesné pasy i podržet míč.

Šestadvacet přítomných hráčů rozdělil na dvě poloviny naprosto jednoduše, ve dveřích šatny rozdával oba druhy rozlišováků. „Dopadlo to remízou 2:2 a odveta v úterý podle pohárových počtů bude mít náboj. Ti, kteří prohrají, mají totiž slíbený určitý distanc,“ pousmál se spolu s potěšením, že to nikdo neflákal.

Ke společné přípravě se Jestřábi sešli v pondělí po seznámení a lehčím tréninku následovaly o den později testy a spining, ve středu pak právě fotbálek a posilovna. Dneska se hokejisté pohybovali u Hloučely, v pátek je na programu posilovna. „Příští týden budeme do čtvrtka pracovat takto dvoufázově na suchu, pak si dáme pátek a sobotu volno a v neděli bychom se chtěli dostat na led. Ve středu jdeme fasovat a máme slíbené, že bychom v šest večer mohli jít na první bruslařský trénink,“ nastínil nejbližší program Málek.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-