Dobrý večer, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ještě jeden hráčský přírůstek krátce před startem nového ročníku Chance ligy hlásí hokejisté LHK Jestřábi Prostějov. Vítanou posilou se stává devětadvacetiletý útočník Petr Kafka, jehož příchod ještě nebyl v době uzávěrky tohoto vydání definitivně dotažen. Dle informací marketingového manažera Štefana Žigárdyho by se tak ale mělo stát právě během dnešního dne. „Je to na hráči, klub má zájem,“ pousmál se.

Hokejový útočník Petr Kafka se narodil 2. října 1989 v Praze, měří 182 centimetrů, váží 88 kilogramů a má pravé držení hole. Je odchovancem pražské Sparty, za kterou nastupoval až do roku 2011. Prošel mládežnickými reprezentacemi České republiky včetně výběru U20, z rudého „S“ následně zamířil do Kladna. Pak postupně vystřídal i dresy Berouna, Písku, Mladé Boleslavi, Banské Bystrice, Olomouce, Vítkovic, znovu Banské Bystrice a naposledy Košic, kde působil v uplynulých dvou sezónách.
Čerstvá akvizice ptačích dravců má ze slovenské extraligy výbornou bilanci 252 odehraných utkání – 203 kanadských bodů (98 branek + 105 asistencí), předtím v tuzemské nejvyšší soutěži nasbíral 200 extraligových duelů s bilancí 37 (18+19). Za zmíněné národní týmy od šestnácti do dvaceti let absolvoval dohromady 28 střetnutí s 16 nasbíranými body (7+9).
V barvách prostějovského mužstva Kafka naskočil do závěrečného přípravného mače na ledě Frýdku-Místku, kde v centru druhé útočné formace hned zazářil dvěma vstřelenými góly! „Petr je kvalitní a zkušený hokejista, který našemu týmu jednoznačně může pomoct. Proto se ho snažíme přivést a věřím, že vše bude administrativně dotaženo během nejbližších dnů, možná hodin,“ řekl Večerníku sportovní manažer a hlavní kouč elhákáčka Jiří Vykoukal na konto plejera, jenž zatím s jestřábí letkou trénuje.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments