Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ještě jeden hráčský přírůstek krátce před startem nového ročníku Chance ligy hlásí hokejisté LHK Jestřábi Prostějov. Vítanou posilou se stává devětadvacetiletý útočník Petr Kafka, jehož příchod ještě nebyl v době uzávěrky tohoto vydání definitivně dotažen. Dle informací marketingového manažera Štefana Žigárdyho by se tak ale mělo stát právě během dnešního dne. „Je to na hráči, klub má zájem,“ pousmál se.

Hokejový útočník Petr Kafka se narodil 2. října 1989 v Praze, měří 182 centimetrů, váží 88 kilogramů a má pravé držení hole. Je odchovancem pražské Sparty, za kterou nastupoval až do roku 2011. Prošel mládežnickými reprezentacemi České republiky včetně výběru U20, z rudého „S“ následně zamířil do Kladna. Pak postupně vystřídal i dresy Berouna, Písku, Mladé Boleslavi, Banské Bystrice, Olomouce, Vítkovic, znovu Banské Bystrice a naposledy Košic, kde působil v uplynulých dvou sezónách.
Čerstvá akvizice ptačích dravců má ze slovenské extraligy výbornou bilanci 252 odehraných utkání – 203 kanadských bodů (98 branek + 105 asistencí), předtím v tuzemské nejvyšší soutěži nasbíral 200 extraligových duelů s bilancí 37 (18+19). Za zmíněné národní týmy od šestnácti do dvaceti let absolvoval dohromady 28 střetnutí s 16 nasbíranými body (7+9).
V barvách prostějovského mužstva Kafka naskočil do závěrečného přípravného mače na ledě Frýdku-Místku, kde v centru druhé útočné formace hned zazářil dvěma vstřelenými góly! „Petr je kvalitní a zkušený hokejista, který našemu týmu jednoznačně může pomoct. Proto se ho snažíme přivést a věřím, že vše bude administrativně dotaženo během nejbližších dnů, možná hodin,“ řekl Večerníku sportovní manažer a hlavní kouč elhákáčka Jiří Vykoukal na konto plejera, jenž zatím s jestřábí letkou trénuje.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments