Dobrý večer, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední velkou prověrku před začátkem mistrovské sezóny absolvovali na konci srpna dorostenci hokejového Prostějova. V Rožnově pod Radhoštěm během jednodenního turnaje dvakrát zvítězili a jednou remizovali. Tím si zajistili zisk zlatých medailí.

Na Valašsku se Prostějované utkali s týmy Frýdku-Místku, Kopřivnice a Valašského Meziříčí. Proti prvně jmenovanému soupeři uspěli poměrem 4:3, čtyři góly vstřelili také valašským Bobrům. Ze zápasu s nimi si odnesli výhru 4:2, mezitím se nerozhodně 6:6 rozešli s týmem z města tatrovek.
Tři utkání bez porážky vynesly svěřencům trenérů Martina Půčka a Martina Tománka první místo. „Rožnovský turnaj hodnotím pozitivně. Jsem rád, že jsme si mohli zahrát a vyzkoušet v přípravě další hráče,“ pochvaloval si Půček.
Pro zlato si Hanáci podle jeho slov došli díky bojovnosti. Své oponenty nepřehrávali. „Pořád jsme na začátku sezóny, takže je stále na čem pracovat a v čem se zdokonalovat,“ podotkl hlavní kouč prostějovského dorostu. „Hlavně bych chtěl, aby kluci měli hokej rádi a skutečně ho každý den prožívali. Někdy mi přijde, že některým klukům toto chybí a že se ani zlepšovat nechtějí,“ doplnil.
Sestava dorostu SK Prostějov 1913 na turnaji v Rožnově pod Radhoštěm: Dubský, Jelínek – Kolář, Polcr, Zatloukal, Hruban – Kudláček, Mašek, Kotlan, Boiko, Schipakin, Sovjak, Vladymyrsky, Kašpar, Stloukal, Navrátil. Trenéři: Martin Půček a Martin Tománek.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments