Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední velkou prověrku před začátkem mistrovské sezóny absolvovali na konci srpna dorostenci hokejového Prostějova. V Rožnově pod Radhoštěm během jednodenního turnaje dvakrát zvítězili a jednou remizovali. Tím si zajistili zisk zlatých medailí.

Na Valašsku se Prostějované utkali s týmy Frýdku-Místku, Kopřivnice a Valašského Meziříčí. Proti prvně jmenovanému soupeři uspěli poměrem 4:3, čtyři góly vstřelili také valašským Bobrům. Ze zápasu s nimi si odnesli výhru 4:2, mezitím se nerozhodně 6:6 rozešli s týmem z města tatrovek.
Tři utkání bez porážky vynesly svěřencům trenérů Martina Půčka a Martina Tománka první místo. „Rožnovský turnaj hodnotím pozitivně. Jsem rád, že jsme si mohli zahrát a vyzkoušet v přípravě další hráče,“ pochvaloval si Půček.
Pro zlato si Hanáci podle jeho slov došli díky bojovnosti. Své oponenty nepřehrávali. „Pořád jsme na začátku sezóny, takže je stále na čem pracovat a v čem se zdokonalovat,“ podotkl hlavní kouč prostějovského dorostu. „Hlavně bych chtěl, aby kluci měli hokej rádi a skutečně ho každý den prožívali. Někdy mi přijde, že některým klukům toto chybí a že se ani zlepšovat nechtějí,“ doplnil.
Sestava dorostu SK Prostějov 1913 na turnaji v Rožnově pod Radhoštěm: Dubský, Jelínek – Kolář, Polcr, Zatloukal, Hruban – Kudláček, Mašek, Kotlan, Boiko, Schipakin, Sovjak, Vladymyrsky, Kašpar, Stloukal, Navrátil. Trenéři: Martin Půček a Martin Tománek.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments