Dobré dopoledne, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nelehkou a zatím také ne zrovna povedenou sezónu prožívají juniorští hokejisté SK Prostějov 1913. Příliš mnoho jich není, což se v mistrovských zápasech nemůže neprojevit. Do čtvrtka 3. října,se radovali z vítězství v jednom jediném případě.

Nejstarší kategorie hokejové mládeže v Prostějově musí bojovat s velmi obtížnou situací. Trenér Michal Janeček má k dispozici dost značně omezený počet vlastních hráčů. Tým musejí formou střídavých startů průběžně doplňovat tváře z jiných klubů. Ty však pokaždé přijet nemohou, navíc ani ony nejsou zárukou dostatečně širokého kádru.
Prostějované tak k zápasům třetí nejvyšší soutěže (regionální ligy juniorů) nastupují v počtu, který o mnoho nepřevyšuje číslo deset. Do výsledků se to promítá. Z prvních šesti střetnutí Hanáci pětkrát prohráli. Boskovicím doma podlehli 6:16, Technika Brno je zase rozstřílela 11:2. Bodově naprázdno vyšli také proti Břeclavi (5:8), Kroměříži (1:5) a Uherskému Brodu (2:5).
Jediný triumf si juniorka eskáčka připsala na půdě Hodonína, Drtiče porazila 3:1. Od středy 9. října se představí v Boskovicích (9. 10., 17:15), doma vyzve Hodonínské (11. 10., 17:45) a Břeclavské (13. 10., 16:15) a vypraví se do Kroměříže (18. 10., 20:00). První část své soutěže pak uzavře na svém ledě utkáním s Uherským Brodem (20. 10., hrací čas klub upřesní).
Zápas mezi Prostějovem a Technikou Brno hraný v neděli 6. října od 16:45 skončil po uzávěrce této strany. Výsedkový servis z uplynukého víkendu najdete na straně 26. 

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments