Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nelehkou a zatím také ne zrovna povedenou sezónu prožívají juniorští hokejisté SK Prostějov 1913. Příliš mnoho jich není, což se v mistrovských zápasech nemůže neprojevit. Do čtvrtka 3. října,se radovali z vítězství v jednom jediném případě.

Nejstarší kategorie hokejové mládeže v Prostějově musí bojovat s velmi obtížnou situací. Trenér Michal Janeček má k dispozici dost značně omezený počet vlastních hráčů. Tým musejí formou střídavých startů průběžně doplňovat tváře z jiných klubů. Ty však pokaždé přijet nemohou, navíc ani ony nejsou zárukou dostatečně širokého kádru.
Prostějované tak k zápasům třetí nejvyšší soutěže (regionální ligy juniorů) nastupují v počtu, který o mnoho nepřevyšuje číslo deset. Do výsledků se to promítá. Z prvních šesti střetnutí Hanáci pětkrát prohráli. Boskovicím doma podlehli 6:16, Technika Brno je zase rozstřílela 11:2. Bodově naprázdno vyšli také proti Břeclavi (5:8), Kroměříži (1:5) a Uherskému Brodu (2:5).
Jediný triumf si juniorka eskáčka připsala na půdě Hodonína, Drtiče porazila 3:1. Od středy 9. října se představí v Boskovicích (9. 10., 17:15), doma vyzve Hodonínské (11. 10., 17:45) a Břeclavské (13. 10., 16:15) a vypraví se do Kroměříže (18. 10., 20:00). První část své soutěže pak uzavře na svém ledě utkáním s Uherským Brodem (20. 10., hrací čas klub upřesní).
Zápas mezi Prostějovem a Technikou Brno hraný v neděli 6. října od 16:45 skončil po uzávěrce této strany. Výsedkový servis z uplynukého víkendu najdete na straně 26. 

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-