Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nelehkou a zatím také ne zrovna povedenou sezónu prožívají juniorští hokejisté SK Prostějov 1913. Příliš mnoho jich není, což se v mistrovských zápasech nemůže neprojevit. Do čtvrtka 3. října,se radovali z vítězství v jednom jediném případě.

Nejstarší kategorie hokejové mládeže v Prostějově musí bojovat s velmi obtížnou situací. Trenér Michal Janeček má k dispozici dost značně omezený počet vlastních hráčů. Tým musejí formou střídavých startů průběžně doplňovat tváře z jiných klubů. Ty však pokaždé přijet nemohou, navíc ani ony nejsou zárukou dostatečně širokého kádru.
Prostějované tak k zápasům třetí nejvyšší soutěže (regionální ligy juniorů) nastupují v počtu, který o mnoho nepřevyšuje číslo deset. Do výsledků se to promítá. Z prvních šesti střetnutí Hanáci pětkrát prohráli. Boskovicím doma podlehli 6:16, Technika Brno je zase rozstřílela 11:2. Bodově naprázdno vyšli také proti Břeclavi (5:8), Kroměříži (1:5) a Uherskému Brodu (2:5).
Jediný triumf si juniorka eskáčka připsala na půdě Hodonína, Drtiče porazila 3:1. Od středy 9. října se představí v Boskovicích (9. 10., 17:15), doma vyzve Hodonínské (11. 10., 17:45) a Břeclavské (13. 10., 16:15) a vypraví se do Kroměříže (18. 10., 20:00). První část své soutěže pak uzavře na svém ledě utkáním s Uherským Brodem (20. 10., hrací čas klub upřesní).
Zápas mezi Prostějovem a Technikou Brno hraný v neděli 6. října od 16:45 skončil po uzávěrce této strany. Výsedkový servis z uplynukého víkendu najdete na straně 26. 

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments