Příjemnou noc, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zaplní se dnes večer hlediště prostějovské Víceúčelové haly - zimního stadionu konečně aspoň z větší části jeho pětitisícové divácké kapacity? Existuje k tomu reálný předpoklad. Přijede totiž největší konkurent místních hokejistů, tým z třicet kilometrů vzdáleného (či spíš blízkého) Přerova. Klasické derby Jestřábů proti Zubrům propukne v pondělí 21. října od 18.00 hodin!


Muži LHK přitom mají čerstvě za sebou jiný šlágr Chance ligy ČR 2019/2020 na vlastním ledě, když v sobotu hostili lídra tabulky z Českých Budějovic. Přesto jejich krajští rivalové vždy táhli, stále táhnou a patrně i budou táhnout fanoušky do ochozů mnohem víc. Důvody? Ten hlavní je nabíledni: pokaždé jde o tradiční a maximálně vyhecovanou bitvu s nenáviděným krajským sokem.
Očekávání příznivců Prostějova je navíc před každým dalším střetem tím větší, že ve vzduchu trvale visí touha vylepšit dlouhodobě špatnou bilanci vzájemných zápasů. Přerovští vyzývatelé jsou v nich totiž mnohem úspěšnější, borcům elhákáčka se je daří porazit jen výjimečně. Například v minulé sezóně padli pod kopyty tuřího stáda hned třikrát (1:4, 3:4sn, 2:4), zatímco vytoužené vítězství dobyli pouze jedinkrát (3:2sn). A při premiéře aktuálního ročníku prvoligové soutěže prohráli v MEO Aréně 2:3.
Vyjde to ptačí letce v nejdůležitějším mači tentokrát?Vše oderby a aktuální hokejové zpravodajství najdete v tištěnémho vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 21. října

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments