Dobré ráno, dnes je úterý 10.12.2019
svátek slaví Julie,
zítra Dana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jestřábi už nejsou bez trenéra. V pátek odpoledne oznámili, že se pozice lodivoda „A“-týmu ujal někdejší kvalitní útočník a nyní už zkušený trenér Ladislav Lubina. Jeho kariéra je spjatá s Pardubicemi, v nichž odehrál drtivou většinu ze svých více než osmi set extraligových zápasů. Později se uplatil jako trenér, koučoval například v Kometě Brno, dále ve Slavii a zejména v Pardubicích. Těm sice jako hlavní trenér v minulé sezóně dopomohl k záchraně extraligy, nicméně začátkem října byl po nepovedeném úvodu ročníku odvolán.

Lubina přichází k Jestřábům v době, kdy jsou mimo TOP osm týmů a hlavně mají sérii proher, k nimž se naposledy přidala porážka s Chomutovem. „Já tady nemíním dělat nějaké převratné změny. Spíš se budu snažit klást velký důraz na detaily a herní projev, ty pak pomůžou způsob hry a systém hry vylepšit,“ uvedl pro klubový web nový trenér Prostějova. Dále pak zmínil, že mu záleží na náladě týmu. „Vím, kde se mužstvo nachází, jaké má cíle, a já bych chtěl pozitivním přístupem přispět, aby se mužstvo posunulo tabulkou nahoru. Zároveň bych byl velice rád, abychom chodili na stadion rádi a těšili se sem,“ poznamenal pro web Jestřábů.

Exkluzivní rozhovor s novým trenérem prostějovských hokejistů najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v úterý 29 října

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments