Dobré dopoledne, dnes je úterý 14.7.2020
svátek slaví Karolína,
zítra Jindřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jestřábi už nejsou bez trenéra. V pátek odpoledne oznámili, že se pozice lodivoda „A“-týmu ujal někdejší kvalitní útočník a nyní už zkušený trenér Ladislav Lubina. Jeho kariéra je spjatá s Pardubicemi, v nichž odehrál drtivou většinu ze svých více než osmi set extraligových zápasů. Později se uplatil jako trenér, koučoval například v Kometě Brno, dále ve Slavii a zejména v Pardubicích. Těm sice jako hlavní trenér v minulé sezóně dopomohl k záchraně extraligy, nicméně začátkem října byl po nepovedeném úvodu ročníku odvolán.

Lubina přichází k Jestřábům v době, kdy jsou mimo TOP osm týmů a hlavně mají sérii proher, k nimž se naposledy přidala porážka s Chomutovem. „Já tady nemíním dělat nějaké převratné změny. Spíš se budu snažit klást velký důraz na detaily a herní projev, ty pak pomůžou způsob hry a systém hry vylepšit,“ uvedl pro klubový web nový trenér Prostějova. Dále pak zmínil, že mu záleží na náladě týmu. „Vím, kde se mužstvo nachází, jaké má cíle, a já bych chtěl pozitivním přístupem přispět, aby se mužstvo posunulo tabulkou nahoru. Zároveň bych byl velice rád, abychom chodili na stadion rádi a těšili se sem,“ poznamenal pro web Jestřábů.

Exkluzivní rozhovor s novým trenérem prostějovských hokejistů najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v úterý 29 října

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-