Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jiří Vykoukal měl (a de facto stále má) v LHK Jestřábi Prostějov velice silnou pozici. Když chtěl před třemi lety z klubu odejít společně s vyhozeným trenérem Kamilem Přecechtělem a už to vlastně udělal, majitel Jaroslav Luňák ho posléze doslova „ukecal“, aby si svůj krok rozmyslel. A zůstal alespoň jako sportovní manažer. Načež „Bača“ zanedlouho tým v nouzi převzal i jako hlavní kouč.

Sedět na obou židlích vydržel téměř tři roky, jeho bilance přitom nebyla vůbec špatná. Zbytek své první sezóny v roli prvního lodivoda dotáhl z mizérie do předkola play-off, v dalších dvou ročnících ptačí dravci nechyběli ve čtvrtfinále a srdnatě bojovali o vysněný postup mezi elitní kvarteto Chance ligy, v obou případech to nevyšlo o chlup. Nejen proto bylo zřejmé, že za normálních okolností Vykoukal na pozici kormidelníka neskončí.
Během aktuální sezóny však začala být ve vzduchu cítit určitá změna v tom směru, že citelně přebudovaný mančaft nepřeváděl vůdcovy představy a pokyny do zápasového dění na ledě zdaleka tolik, jako v předchozích sezónách. Přesto si člověk pořád říkal i během dílčích krizí, že někdejší špičkový obránce je natolik silný v kramflecích, aby situaci vždy ještě nějak zvládl. A bude zase lépe pro něho i kolektiv.
Poslední dobou ale bezradnost narostla až do takových rozměrů, že bývalý reprezentant ČR přistoupil k závěrečnému pokusu svěřence vyburcovat ostřejší kritikou než obvykle. Když ani tohle nezabralo a jestřábí hejno tradičně padlo v derby s Přerovem, zbýval už opravdu jediný krok: po poradě s šéfem Luňákem trenérství zabalit. Vzhledem k okolnostem logický krok, stejně jako setrvání na manažerském postu.
Teď vyvstávají dvě zásadní otázky. Nakolik mančaft elhákáčka zvedne nový kápo střídačky Ladislav Lubina? A bude Jiřího Vykoukala dál naplňovat práce v prostějovském oddílu?

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments