Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jiří Vykoukal měl (a de facto stále má) v LHK Jestřábi Prostějov velice silnou pozici. Když chtěl před třemi lety z klubu odejít společně s vyhozeným trenérem Kamilem Přecechtělem a už to vlastně udělal, majitel Jaroslav Luňák ho posléze doslova „ukecal“, aby si svůj krok rozmyslel. A zůstal alespoň jako sportovní manažer. Načež „Bača“ zanedlouho tým v nouzi převzal i jako hlavní kouč.

Sedět na obou židlích vydržel téměř tři roky, jeho bilance přitom nebyla vůbec špatná. Zbytek své první sezóny v roli prvního lodivoda dotáhl z mizérie do předkola play-off, v dalších dvou ročnících ptačí dravci nechyběli ve čtvrtfinále a srdnatě bojovali o vysněný postup mezi elitní kvarteto Chance ligy, v obou případech to nevyšlo o chlup. Nejen proto bylo zřejmé, že za normálních okolností Vykoukal na pozici kormidelníka neskončí.
Během aktuální sezóny však začala být ve vzduchu cítit určitá změna v tom směru, že citelně přebudovaný mančaft nepřeváděl vůdcovy představy a pokyny do zápasového dění na ledě zdaleka tolik, jako v předchozích sezónách. Přesto si člověk pořád říkal i během dílčích krizí, že někdejší špičkový obránce je natolik silný v kramflecích, aby situaci vždy ještě nějak zvládl. A bude zase lépe pro něho i kolektiv.
Poslední dobou ale bezradnost narostla až do takových rozměrů, že bývalý reprezentant ČR přistoupil k závěrečnému pokusu svěřence vyburcovat ostřejší kritikou než obvykle. Když ani tohle nezabralo a jestřábí hejno tradičně padlo v derby s Přerovem, zbýval už opravdu jediný krok: po poradě s šéfem Luňákem trenérství zabalit. Vzhledem k okolnostem logický krok, stejně jako setrvání na manažerském postu.
Teď vyvstávají dvě zásadní otázky. Nakolik mančaft elhákáčka zvedne nový kápo střídačky Ladislav Lubina? A bude Jiřího Vykoukala dál naplňovat práce v prostějovském oddílu?

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments