Příjemnou noc, dnes je úterý 19.11.2019
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pořád se něco děje. Název kdysi velmi populárního pořadu baviče Miroslava Donutila sedí jako ulitý na současné dění v hráčském kádru hokejových Jestřábů, kde nemine týden bez zajímavých personálních změn. Ke dvěma podstatným došlo i během minulých sedmi dnů.

Nemalou ztrátou rozhodně je odchod produktivního útočníka Petra Kafky. Třicetiletý borec zaznamenal v 19 utkáních za LHK 16 kanadských bodů (6 gólů + 10 asistencí), ale v sobotu proti Frýdku-Místku v sestavě hanácké letky už chyběl. „Peťa měl v Prostějově smlouvu do konce října a po vzájemné dohodě s vedením klubu ji neprodloužil. Kam šel? Já po pravdě ani nevím, nás to už vlastně ani nemusí zajímat. Každopádně mu patří poděkování za dobré služby a přejeme vše nejlepší do dalšího angažmá,“ řekl hlavní trenér elhákáčka Ladislav Lubina.
Místo Kafky naskočil do elitní útočné formace uzdravený Dominik Hrníčko, navíc další návraty z marodky se prý blíží. „Po reprezentační pauze by snad mohl naskočit brankář Tomáš Štůrala, trénovat s mužstvem začal Tom Divíšek. A uvidíme, jak se bude vyvíjet rekonvalescence Kuby Březáka s Kryštofem Ouřadou,“ odtušil Lubina s důležitou zmínkou především o dlouho absentujícím „Divochovi“, který by se tak přece jen mohl vrátit do zápasové akce – snad brzy.
Obnovenou premiéru v hanáckých službách přitom absolvoval mladý gólman Daniel Huf. Ten oblékal prostějovský dres celou minulou sezónu formou hostování z extraligového Zlína, načež putoval zpět na Valašsko a v probíhajícím ročníku již stihl odchytat šest duelů nejvyšší české soutěže. Proti Rysům pomohl k vítězství 3:2, ačkoliv inkasoval dalekonosnou trefu od soupeřovy modré čáry.
„Hufínův příchod řešil Jirka Vykoukal. Původně měl nastoupit už ve středu ve Vsetíně, ale den předtím byl mezi zlínskými tyčemi, proto se jeho první střídavý start odložil na sobotu. Za jeho naskočení jsme každopádně rádi, klukům i tohle psychicky pomohlo. Navzdory nešťastně obdržené brance, což se prostě jednou za čas v hokeji stane. Přesto Dan celkově odvedl dobrý výkon, a když bude někdy opět k dispozici, určitě ho využijeme,“ řekl Lubina.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments