Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pořád se něco děje. Název kdysi velmi populárního pořadu baviče Miroslava Donutila sedí jako ulitý na současné dění v hráčském kádru hokejových Jestřábů, kde nemine týden bez zajímavých personálních změn. Ke dvěma podstatným došlo i během minulých sedmi dnů.

Nemalou ztrátou rozhodně je odchod produktivního útočníka Petra Kafky. Třicetiletý borec zaznamenal v 19 utkáních za LHK 16 kanadských bodů (6 gólů + 10 asistencí), ale v sobotu proti Frýdku-Místku v sestavě hanácké letky už chyběl. „Peťa měl v Prostějově smlouvu do konce října a po vzájemné dohodě s vedením klubu ji neprodloužil. Kam šel? Já po pravdě ani nevím, nás to už vlastně ani nemusí zajímat. Každopádně mu patří poděkování za dobré služby a přejeme vše nejlepší do dalšího angažmá,“ řekl hlavní trenér elhákáčka Ladislav Lubina.
Místo Kafky naskočil do elitní útočné formace uzdravený Dominik Hrníčko, navíc další návraty z marodky se prý blíží. „Po reprezentační pauze by snad mohl naskočit brankář Tomáš Štůrala, trénovat s mužstvem začal Tom Divíšek. A uvidíme, jak se bude vyvíjet rekonvalescence Kuby Březáka s Kryštofem Ouřadou,“ odtušil Lubina s důležitou zmínkou především o dlouho absentujícím „Divochovi“, který by se tak přece jen mohl vrátit do zápasové akce – snad brzy.
Obnovenou premiéru v hanáckých službách přitom absolvoval mladý gólman Daniel Huf. Ten oblékal prostějovský dres celou minulou sezónu formou hostování z extraligového Zlína, načež putoval zpět na Valašsko a v probíhajícím ročníku již stihl odchytat šest duelů nejvyšší české soutěže. Proti Rysům pomohl k vítězství 3:2, ačkoliv inkasoval dalekonosnou trefu od soupeřovy modré čáry.
„Hufínův příchod řešil Jirka Vykoukal. Původně měl nastoupit už ve středu ve Vsetíně, ale den předtím byl mezi zlínskými tyčemi, proto se jeho první střídavý start odložil na sobotu. Za jeho naskočení jsme každopádně rádi, klukům i tohle psychicky pomohlo. Navzdory nešťastně obdržené brance, což se prostě jednou za čas v hokeji stane. Přesto Dan celkově odvedl dobrý výkon, a když bude někdy opět k dispozici, určitě ho využijeme,“ řekl Lubina.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments