Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

„Reprezentační přestávka je ideální příležitostí k tomu, abychom pořádně zapracovali a šli do dalších zápasů co nejlépe nachystaní,“ říkal už po dosud posledním utkání nový kouč prostějovských hokejistů Ladislav Lubina. V duchu svých slov naordinoval svým svěřencům hodně náročný tréninkový program.

Po dvoudenním volnu na odpočinek (neděle 3. a pondělí 4. listopadu) makali Hanáci v úterý 5. i ve středu 6. 11. dvoufázově, tedy dopoledne i odpoledne. Další dva dny následovala vždy jedna delší jednotka ve vysoké intenzitě, po sobotním orazu se pak ptačí dravci znovu sešli společně na zimáku v neděli 10. listopadu vpodvečer. A momentálně již všechno směřují k nejbližším prvoligovým duelům počínaje středeční bitvou v Havířově.
„Hlavně v první polovině týdne jsme se dost věnovali kondici, neboť je potřeba obnovit síly do pokračující sezóny. Proto jsme zařadili jak víc posilovny, tak fyzicky těžké tréninky, což klukům určitě prospěje,“ nepochyboval Lubina.
Nemálo prostoru zbylo také na pilování různých herních prvků. Již s předstihem hlavní lodivod avizoval, že se chce nejvíc věnovat ladění systému hry či procvičování střelby. „Jak už jsem řekl dříve po svém příchodu do Prostějova, nehodlám systémově nic výrazně měnit. Jde spíš o detaily a důsledné dodržování toho, co si o taktice řekneme. Když teď bylo v přípravě víc času, mohli jsme se právě na systémové věci výrazněji zaměřit,“ odtušil Lubina.
Stěžejní každopádně je defenzivní součinnost celého týmu, aby Jestřábi tak často neinkasovali. Stejně jako znovu pozvednout ofenzivní údernost v zájmu opětovně zvýšené produktivity směrem dopředu. „Za sebe můžu říct, že hráči dali do přípravy během repre pauzy maximum a makali výborně. Je na nich vidět obrovské odhodlání hrát lepší hokej než dosud, hůř rozjetý ročník ještě zachránit. Tenhle mančaft má kvalitu i soudržnost a já věřím, že to v dalším průběhu soutěže ukáže,“ pravil Lubina optimisticky.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments