Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

„Reprezentační přestávka je ideální příležitostí k tomu, abychom pořádně zapracovali a šli do dalších zápasů co nejlépe nachystaní,“ říkal už po dosud posledním utkání nový kouč prostějovských hokejistů Ladislav Lubina. V duchu svých slov naordinoval svým svěřencům hodně náročný tréninkový program.

Po dvoudenním volnu na odpočinek (neděle 3. a pondělí 4. listopadu) makali Hanáci v úterý 5. i ve středu 6. 11. dvoufázově, tedy dopoledne i odpoledne. Další dva dny následovala vždy jedna delší jednotka ve vysoké intenzitě, po sobotním orazu se pak ptačí dravci znovu sešli společně na zimáku v neděli 10. listopadu vpodvečer. A momentálně již všechno směřují k nejbližším prvoligovým duelům počínaje středeční bitvou v Havířově.
„Hlavně v první polovině týdne jsme se dost věnovali kondici, neboť je potřeba obnovit síly do pokračující sezóny. Proto jsme zařadili jak víc posilovny, tak fyzicky těžké tréninky, což klukům určitě prospěje,“ nepochyboval Lubina.
Nemálo prostoru zbylo také na pilování různých herních prvků. Již s předstihem hlavní lodivod avizoval, že se chce nejvíc věnovat ladění systému hry či procvičování střelby. „Jak už jsem řekl dříve po svém příchodu do Prostějova, nehodlám systémově nic výrazně měnit. Jde spíš o detaily a důsledné dodržování toho, co si o taktice řekneme. Když teď bylo v přípravě víc času, mohli jsme se právě na systémové věci výrazněji zaměřit,“ odtušil Lubina.
Stěžejní každopádně je defenzivní součinnost celého týmu, aby Jestřábi tak často neinkasovali. Stejně jako znovu pozvednout ofenzivní údernost v zájmu opětovně zvýšené produktivity směrem dopředu. „Za sebe můžu říct, že hráči dali do přípravy během repre pauzy maximum a makali výborně. Je na nich vidět obrovské odhodlání hrát lepší hokej než dosud, hůř rozjetý ročník ještě zachránit. Tenhle mančaft má kvalitu i soudržnost a já věřím, že to v dalším průběhu soutěže ukáže,“ pravil Lubina optimisticky.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments