Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Stále víc kolují fanouškovskými diskusemi na internetu i v reálu, sociálními sítěmi a hokejovými kuloáry spekulace o uvolňování některých hráčských opor Jestřábů do jiných klubů. Tyto zvěsti ještě přiživila středeční absence kapitána Marka Račuka a nejlepšího střelce Lukáše Žálčíka v sestavě LHK proti Jihlavě.


Proč nenastoupili? Kouč Ladislav Lubina měl pro to prozaické vysvětlení. „Jsou nemocní. Řádí nám teď v mužstvu nějaká angína či co, na marodce je víc kluků. A z těch patnácti, kteří vyjeli na Duklu, hned několik v posledních dnech vůbec netrénovalo. Ostatní nemohli nastoupit vůbec, mají nasazena antibiotika a jsou v posteli,“ říkal hlavní trenér prostějovských hokejistů ve středu pozdě večer.
Nehrozí tedy rozpad týmu včetně odchodu jeho lídrů? „O ničem takovém nevím, není to v plánu. Teď se musíme dát zdravotně do pořádku, během reprezentační pauzy naplno potrénovat a do nadstavby jít v maximální síle bojovat o postup do play-off z devátého místa,“ zdůraznil Lubina.
Dalším žhavým tématem hanácko-horácké bitvy se stal výkon rozhodčích. Ti především ve třetí periodě naštvali domácí kolektiv i fanoušky několika spornými verdikty vesměs ve prospěch hostů. Kteří rovněž díky téhle „pomoci“ vyrovnali z 2:0 a 3:1 na 3:3. Leč kormidelník elhákáčka se na křivdu nehodlal nijak vymlouvat. „Gól nohou na 2:1 byl z mého pohledu v pořádku, současná benevolentnější pravidla takové branky dovolují uznávat. A vyloučení v závěru za příliš mnoho hráčů na ledě taky nerozporuju, chybu při střídání jsme podle mě opravdu udělali,“ projevil Lubina na obecné poměry až nezvykle vysokou dávku objektivity. 

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-