Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Stále víc kolují fanouškovskými diskusemi na internetu i v reálu, sociálními sítěmi a hokejovými kuloáry spekulace o uvolňování některých hráčských opor Jestřábů do jiných klubů. Tyto zvěsti ještě přiživila středeční absence kapitána Marka Račuka a nejlepšího střelce Lukáše Žálčíka v sestavě LHK proti Jihlavě.


Proč nenastoupili? Kouč Ladislav Lubina měl pro to prozaické vysvětlení. „Jsou nemocní. Řádí nám teď v mužstvu nějaká angína či co, na marodce je víc kluků. A z těch patnácti, kteří vyjeli na Duklu, hned několik v posledních dnech vůbec netrénovalo. Ostatní nemohli nastoupit vůbec, mají nasazena antibiotika a jsou v posteli,“ říkal hlavní trenér prostějovských hokejistů ve středu pozdě večer.
Nehrozí tedy rozpad týmu včetně odchodu jeho lídrů? „O ničem takovém nevím, není to v plánu. Teď se musíme dát zdravotně do pořádku, během reprezentační pauzy naplno potrénovat a do nadstavby jít v maximální síle bojovat o postup do play-off z devátého místa,“ zdůraznil Lubina.
Dalším žhavým tématem hanácko-horácké bitvy se stal výkon rozhodčích. Ti především ve třetí periodě naštvali domácí kolektiv i fanoušky několika spornými verdikty vesměs ve prospěch hostů. Kteří rovněž díky téhle „pomoci“ vyrovnali z 2:0 a 3:1 na 3:3. Leč kormidelník elhákáčka se na křivdu nehodlal nijak vymlouvat. „Gól nohou na 2:1 byl z mého pohledu v pořádku, současná benevolentnější pravidla takové branky dovolují uznávat. A vyloučení v závěru za příliš mnoho hráčů na ledě taky nerozporuju, chybu při střídání jsme podle mě opravdu udělali,“ projevil Lubina na obecné poměry až nezvykle vysokou dávku objektivity. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments