Dobrý večer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 fanousciŽe hanácké derby láká v zimě i v létě, dokazují prostějovští hokejoví příznivci, kteří v pátek odpoledne vyrazili do Přerova k přátelskému utkání dvou nesmiřitelných rivalů. Pro dopravní prostředek si vybrali vlakovou soupravu, do níž nasedlo hned několik desítek fanátů.

O hlasitou podporu z hlediště se tak svěřenci trenéra Málka nemuseli v jediném duelu tohoto týdne strachovat. "Určitě vyhrajeme," překřikovali se optimismem z dosavadní přípravy posílení fanoušci Jestřábů. Těsně před samotným odjezdem zachytil fotoreportér našeho serveru dobře naladěné fanoušky před budovou hlavního nádraží. Utkání k jejich potěše dopadlo lépe pro hosty, kteří byli po celých šedesát minut lepším týmem a zaslouženě zvítězili 6:3 a nadále tak zůstávají neporaženi. Podrobnou reportáž si můžete přečíst v pondělním tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.

HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 19. Brančík (Haloda), 25. Kudělka (Vlček), 59. Blinka (Pala, Šťastný D.) – 12. Duba (Stejskal, Kryl), 28. Jurík (Luňák, Coufal), 29. Belay (Kučera, Antončík), 32. Kučera (Belay), 41. Černý (Brančík D.), 53. Luňák (Jurík, Coufal)
Vyloučení: 8:11
Využití: 2:1
V oslabení: 0:0
Diváci: 729
Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:6, 3:6

HC ZUBR Přerov: Vojtek (41. Sklenář) – Pala, Faltýnek, Vlček, Tomeček, Kudělka, Jergl, Šťastný R., Navrátil – Šťastný D., Haloda, Brančík R. – Ditrich, Blinka Kolář – Kundrátek, Goiš, Brada – Loupal, Sedlák

LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Vydržel) – Veselý, Kořínek, Nedbálek, Brančík D., Malý, Knesl, Kolibár, Švaříček, Antončík, Belay, Kučera, Černý, Šebek, Duba, Jurík, Luňák, Coufal, Jedlička, Kryl, Stejskal

Ohlasy trenérů

Lubomír Václavíček (HC ZUBR Přerov):
Do poloviny zápasu to bylo hodně vyrovnané. Když jsme se dostali do vedení na 2:1, tak místo toho, abychom svůj náskok zvýšili, jsme soupeře kvůli vlastním chybám dostali do hry. Po čtvrtém gólu nás Prostějov začal přehrávat. V sestavě jsme znovu museli trochu improvizovat, protože nemohli do hry zasáhnout Jiří Osina a Petr Sakrajda. Zranil se nám navíc brankář Vojtek, který má podle doktora podvrtnuté koleno. Více nám ukáže rentgen.

Josef Málek (LHK Jestřábi Prostějov):
Vývoj utkání nebyl vůbec dobrý. Zbytečně jsme se dostávali do oslabení. Pokud jsme hráli v pěti, tak hra měla spád i kvalitu. Všeobecně to byl velmi pěkný zápas, jen mě mrzí, že na stadion nepřišlo více lidí. Takových zápasů totiž v sezóně mnoho nebude.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-