Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejen hokejem je hokejista živ. To si dobře uvědomují i v klubu SK Prostějov 1913. A tak se jeho děti, ročníky 2011 a 2012 zúčastnily již 1. března fotbalového turnaje v Němčicích nad Hanou. Celkem se popasovaly s dalšími pěti družstvy, konkrétně z brněnské Líšně, se Spartou Brno, Kojetínem a dvěma fotbalovými výběry prostějovského klubu 1.SK Prostějov. Nakonec hokejová drobotina překvapivě urvala 2. místo, přičemž ani jednou neprohrála a Kojetín dokonce porazila 8:0.

Dobré výkony týmu pak podpořil fakt, že Lukáš Komárek, jeden z jeho členů, byl vybrán za nejlepšího hráče celého turnaje. Což samozřejmě trenéra hokejové mládeže Mikuláše Mihňáka potěšilo. „Výsledky neřešíme, jsme ale každopádně rádi, že takto turnaj skončil. A že jsme byli vyrovnaným a často i lepším soupeřem pro fotbalové týmy,“ potěšilo slovenského trenéra v prostějovských službách. Vyzdvihl ale hlavně jiný smysl akce. „Jsme rádi za každou pohybovou činnost dětí, nemusí to být jen hokej. Děti to podpoří. Je super si to vyhodnotit i tak, aby děti nebyly jednostranně zaměřené na hokej, ale aby měly co nejvíc pohybu a aby dokázaly vykonávat co nejvíce disciplín,“ vysvětlil svůj postoj Mihňák.
Klub se tak podobné akce neúčastní ani poprvé, ani naposled. Navíc do budoucna chystá novinku. „Plánovali jsme na duben s pomocí 1.SK Prostějov přichystat na zimním stadionu olympijské hry na ledě. Bylo by něco jiného, co tady ještě nebylo. Bohužel šířící se koronavirus nám veščkeré plány zhatil,“ konstatoval Mikuláš Mihňák. 

Výsledky SK Prostějov 1913 – Sparta Brno 3:2, - Kojetín 8:0, 1.SK Prostějov I 2:1, - 1. SK Prostějov II 1:1, - SK Líšeň 1:1
Sestava SK Prostějov 1913: Vanin, Klacl, Kuba, Oulehla, Horák, Musil, Komárek, Kadlčík, Duba

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar