Dobré odpoledne, dnes je úterý 20.10.2020
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 jurikJiž pouze mírných úprav doznala v uplynulých dnech jestřábí soupiska. Juraje Juríka doplnil v prostějovském útoku jeho o čtyři roky mladší bratr David a zdá se, že Martin Kryl s největší pravděpodobností dokáže skloubit školu s hokejem a v týmu zůstane. Znamená to tak, že kouč Josef Málek má k dispozici vytoužených třináct útočníků.

David k nám přichází na střídavé starty a zaplnil prázdné místo dvanáctého útočníka. Doplnil šikovné duo Michal Černý-David Šebek a splnil úlohu. Bude zde i trénovat,“ potěšilo rozšíření soupisky hlavního trenéra „áčka“ a sportovního manažera klubu.

 

Dobrou zprávou je pro něj i vývoj kolem Martina Kryla, o jehož setrvání v týmu po celé léto usiloval. „Je to na dobré cestě. Předběžně jsme se dohodli a dneska (v pondělí – pozn. autora) se sejdeme. Ve hře jsou i případné střídavé starty v krajském přeboru,“ prozradil na adresu jednadvacetiletého forvarda s tím, že v juniorce bude připraven ještě devatenáctiletý zlínský obránce Lubomír Kovařík.

Pozici brankářské jedničky plní Ondřej Kocián, jako dvojka mu zatím kryje záda Lukáš Vydržel. Je to kvůli tomu, že Zlínu vypadl Luboš Horčička a Kevin Rozum tak nyní vypomáhá prvoligovému Šumperku. Až budou všichni zlínští brankáři v pořádku, vrátí se zpět do Prostějova.

Total Comments

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-