Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hokejisté LHK Jestřábi Prostějov trénovali až dosud výhradně individuálním způsobem s výjimkou jednoho čtyřdenního bloku společné přípravy od 22. do 25. června. Nyní na tohle krátké období navážou, neboť právě dnes odstartují klasickou týmovou přípravu na nadcházející prvoligovou sezónu 2020/21.

„Sejdeme se v pondělí 13. července hned ráno v osm hodin na prostějovském zimním stadionu. A po krátké poradě půjdeme hned makat. Led bude k dispozici až od 20. července, takže první týden věnujeme pouze kondiční náplni,“ prozradil Večerníku nový hlavní kouč jestřábí letky Jiří Šejba.
V plánu má pro své svěřence posilování, různé cviky, hry i nepříliš oblíbené běhání. „Na fyzické stránce je potřeba pracovat komplexně, to znamená síla, dynamika, rychlost, výbušnost a podobně. Důležité je, aby každý hráč dělal na své maximum a nic nešidil. Jak ve vlastním zájmu, tak s ohledem na tým,“ zdůraznil Šejba.
K tréninkům na suchu budou prostějovští hokejisté využívat prostory místního zimáku a venkovní plochu ZŠ Jana Železného, v případě potřeby i jiná školní hřiště. „Od druhého týdne společné přípravy už samozřejmě budeme chodit hodně na led, ovšem nadále zůstanou součástí dvoufázové dřiny i kondiční tréninky, byť v menší míře,“ upřesnil Šejba.
Dnes počítá s nástupem kompletního mužstva LHK v plném současném složení, to znamená dva brankáři, osm obránců a třináct útočníků. „Věřím, že už se všichni moc těší,“ pravil Šejba s úsměvem. První přátelský zápas mají Hanáci na programu 11. srpna ve Frýdku-Místku, do dalšího ročníku Chance ligy mužů ČR vstoupí 12. září doma proti Slavii Praha.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-