Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský hokej přišel o dalšího rodáka v některé z TOP soutěží. Ukončit aktivní hráčskou kariéru se totiž rozhodl obránce Lukáš Krajíček. Sedmatřicetiletý hráč odehrál poslední zápas letos v lednu. Jak se ukázalo, klání s Libercem mělo být tím posledním.

Krajíček se totiž už tou dobou potýkal a dosud se taky potýká s vleklými zdravotními problémy. „Doufal jsem, že se ještě vrátím, ale jsem realistou. Poslední dvě sezóny jsem moc zápasů kvůli otřesu mozku a problémům s jícnem neodehrál. Honza Peterek přišel v lednu s výborným nápadem, že přerušíme smlouvu a necháme si zadní vrátka, kdyby se mi udělalo dobře,“ sdělil Lukáš Krajíček pro web třineckých Ocelářů, v jejichž dresu vybojoval hned dva tituly, shodou okolností jediné v klubové historii. U toho druhého však byl během play-off pouze v roli diváka. Sezónu a vůbec celou kariéru mu zkrátil nejdřív otřes mozku a později problémy s jícnem. Ty se poprvé objevily loni v létě a spíše se postupem času zhoršovaly. Podle hokejistových vyjádření ubíraly bolesti Krajíčkovi energii, schopnost soustředit se. A nakonec ho přinutily pověsit brusle na hřebík. Z ledu tak jako hráč odešel jeden z nejúspěšnějších hokejových rodáků. Připsal si přes 300 zápasů v NHL a téměř tolik v KHL.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-