Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bez trenéra brankářů, bez kustoda, ale také bez vysněného dalšího centra nebo bez jasné brankářské dvojky. V takové situaci nejspíše brzy vyrazí na led hokejoví Jestřábi. Důvod? Finanční situace. Už během sestavování kádru představitelé klubu připouštěli, že není nejlepší. Koronavirová krize přitom v tomhle směru vůbec nepomohla. Jak tedy informoval v minulém čísle Večerník, je zde možnost, že pozice trenéra brankářů i kustoda zůstanou neobsazené. Nově to ale vypadá, že se bude muset počítat i se štíhlejším hráčským kádrem.

Před třemi týdny sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal hovořil o ideální variantě, tedy příchodu dalšího centra. Rovněž padala slova o tom, že tým je připravený z 90 procent. Je však možné, že současná podoba už mu zůstane. „Centra budeme možná řešit nějakým mladíkem na zkoušku, tam uvidíme, co bude. Situace ohledně partnerů je prostě složitá,“ vyjádřil se Jiří Vykoukal. Aktuálně to tak znamená, že tým má pouze tři centry, stejně tak osm obránců – což je ovšem o jednoho více, než měl před minulou sezónou.
Nejasná je rovněž nadále situace v brankovišti. Zde je zatím napsaný Ondřej Bláha, který by měl být jasnou jedničkou. Druhým brankářem na soupisce je Kryštof Rochla, který ovšem působí jako nouzové řešení, v první lize nikdy nechytal. Je otázkou, zda se nakonec klub nevrátí ke gólmanům z minulé sezóny, tedy k Dvořákovi nebo Štůralovi. Ani jeden z nich nemá zatím angažmá. Zatím to ale vypadá jako krajně nepravděpodobná varianta. „Dvojku plánujeme nějakou na zkoušku. Je ale už nyní jisté, že si nebudeme moci dovolit kvalitní a zkušenou brankářskou dvojku,“ připustil Jiří Vykoukal. Přestože tak Jestřábi dosud sestavili mladý, ale rovněž konkurenceschopný tým, zde se možná ukazuje největší slabina v celé sestavě.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-