Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejdříve koronavirová nejistota a s ní individuální příprava, potom příprava společná následovaná krátkou pauzou. A nyní konečně vyjetí na led. V pondělí se hráči vydali na kluziště ozkoušet své dovednosti, zjistit, zda příliš nezrezivěly. Při té příležitosti pak Večerník poprosil o některé postřehy trenéra Jestřábů Jiřího Šejbu. Ten se po nečekaném konci Ladislava Lubiny na lavičce chopil žezla v nelehké situaci. Musel takříkajíc naskočit do rozjetého vlaku, i když jedoucího o chlup pomaleji než loni. Klub totiž musel krátit svůj rozpočet.

Jak tedy dosavadní přípravu trenér hodnotí? „S hráči, jejich přístupem a účastí na trénincích jsem spokojený. Co se týká marodky, tak je tam jeden zánět achillovky, dvakrát otlačeniny, jeden hráč se potýká snad s angínou. Ale celkově nic velkého,“ poznamenal Jiří Šejba. Ten má zatím k dispozici zhruba 25 hráčů do pole. Vidí ale na nějaké pozici slabiny. „To se zatím dá těžko říct. Více podle mě ukáží až první zápasy,“ uvedl. Ty přípravné se přitom rychle blíží. Na brzkém RT Torax Cupu se tým střetne například s domácím celkem nebo s Frýdkem-Místkem. A to už za dva týdny.
Jiří Šejba se pak zaměřil při hodnocení také na nedostatky a naopak pozitiva hráčů. „Nedostatky, třeba při anaerobních cvičeních. Také se moc hráčům nechtělo do běhání, ale věřím, že to se zlepší,“ sdělil některé své poznatky s úsměvem trenér. A jaká jsou naopak pozitiva? Ta by fanoušky mohla určitě potěšit. „Tak například technika, kluci jsou na tom velice slušně. A stejně tak má řada z nich dobrou střelu. Teď jen aby ji dobře využívali a nebáli se třeba střílet z první,“ doufá Jiří Šejba. Hráče pak bude nejen na ledě trápit dál. Do sezóny začínající v září chybí ještě hodně času. Nadále tak bude probíhat třífázová příprava. Tedy to, co mají Jestřábi naordinované už nyní.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-