Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z obvykle dobře informovaného zdroje k nám doputovala zpráva, že v týmu hokejistů LHK Jestřábi Prostějov se objevil COVID-19. Stejně jako poslední dobou v řadě jiných klubech z celé ČR. Server vecernikpv.cz začal pátrat po tom, zda je tahle zdravotně nepříjemná informace pravdivá.

V úterý 28. července ráno jsme se dovolali hlavnímu trenérovi Jestřábů Jiřímu Šejbovi, který na přímou otázku Večerníku o údajném výskytu koronaviru v prostějovském mužstvu odpověděl: „Na tohle se musíte zeptat sportovního manažera, zavolejte Jirkovi Vykoukalovi.“
Proto jsme se během celého úterního dne i středečního dopoledne snažili zmíněného šéfa zkontaktovat, leč bohužel marně. Vykoukal opakovaně nezvedal svůj mobilní telefon a neodpověděl ani na SMS zprávu. Podobně jsme (ne)pochodili i u šéfa Jaroslava Luňáka. Nemilou zvěst nám tak potvrdil alespoň jeden z bývalých hráčů Jestřábů. „Ano, tři kluci jsou nakažení a trénink tak musel být přerušen. Ale víc nevím.“
Pravdou také každopádně je, že v rozpisu ledu Víceúčelové haly Prostějov – zimního stadiónu mělo áčko LHK ještě na pondělí 27. července vyhrazeny tréninkové časy na 10.00 až 12.15 a 16.45 až 18.00 hodin, zatímco od úterka bylo z veškerých plánů na místní ledové ploše vyškrtnuto. Což asi o něčem svědčí.

Ve středu po poledni nešťastnou zprávu přece jen potvrdil klub na svých webových stránkách. 
Hráče i realizační tým během dneška čekají testy a nucená čtrnáctidenní karanténa. Ve středu 12.8. podstoupí kluci znovu kontrolní testy. Všichni věříme, že dopadnou dobře a Jestřábi se budou moci vrátit co nejdříve na led.

Ohlasy budeme nadále sbírat, podrobnosti zjišťujeme také u hygieniků. Více se dočtete v příštím čísle tištěného vydání.

 

 

 

Jakmile se o situaci u prostějovských hokejistů něco dozvíme oficiální cestou, budeme vás okamžitě informovat!

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-