Příjemnou noc, dnes je sobota 21.9.2019
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

44 jestrabi_prerov_31K trojici Michal Nedbálek, Aleš Knesl, Lukáš Duba přibyl v uplynulém týdnu na marodku další obránce. Filip Švaříček se potýkal s teplotami a střevními potížemi, takže i přes avizovaný návrat Pavla Kumstáta měl kouč Petr Zachar k dispozici pouze sedm obránců. To mu umožnilo zapsat na soupisku vždy celkem třináct útočníků a všichni hráči společně získali celkem čtyři z potenciálních šesti bodů.

„Nemohu být spokojen. S Přerovem jsme nehráli špatně a výhra byla nadosah, jenže po hrubých chybách v závěrů máme o dva body méně,“ ohlížel se Zachar za nedávným derby a následným soubojem v Novém Jičíně.

Na severovýchodě Moravy se Jestřábi opět potýkali s velkou nedisciplinovaností a spoustu odpískaných faulů, dlouhou dobu je držel ve hře pouze gólman Ondřej Kocián.

„Po čtyřiceti minutách vedl Nový Jičín na střely snad 28:16, naopak my jsme měli sedm vyloučených za malichernosti. Stále jsme se museli bránit v oslabení, to se pak těžko tvoří tlak,“ podotkl.

A z čeho pramení tolik nedovolených zákroků, že Prostějov patří na čelo nejtrestanějších mužstev? „Kluci podceňují situace. Myslí si, že je zvládají, a pak si musí pomoci háčkem, podražením nebo sekerou. Budu muset na ně zatlačit a zapracovat na disciplíně,“ sdělil prostějovský trenér.

V sobotu mu v Novém Jičíně pomohlo stažení sestavy na tři formace, otázkou je, zda to byl pouze dočasný, nebo trvalý tah. „Loni jsme většinou hráli právě na tři pětky a mužstvo bylo v tempu. Bylo znát, že to chybělo, měl jsem šťastnou ruku s přeskládáním,“ těšilo ho.

Do poslední třetiny tak nenasadil s teplotami hrajícího Šebka, stáhl rovněž Antončíka s Krylem, jako třináctý útočník do zásahu vůbec nezasáhl David Jurík. A také obranu stáhl trenérský štáb na šest členů, závěr sledoval pouze z lavičky Marek Kaluža.

„Již po příchodu jsem hráčům říkal, že od teď nemá nikdo nic jisté a začíná boj o místo. Do středy je ale daleko a teprve to budeme vyhodnocovat,“ upozornil.

V nadcházejících duelech by si tak především přál zopakovat výkon z poslední dvacetiminutovky proti Novému Jičínu a hlavně vítězit. „Tabulka je nesmírně vyrovnaná a Valašské Meziříčí i Frýdek-Místek mají spoustu nových hráčů a nemají co ztratit,“ neočekává jednoduchá střetnutí.

Současně platí, že stále sonduje možnosti doplnění kádru, dotaženo ale zatím nic není. „Máme čas řešit to do 15. prosince, pak by už posily nemohly hrát baráž. Nyní ale nepřichází nikdo, museli bychom už totiž někoho pustit ven. Třeba proti Novému Jičínu jsme měli dvacet hráčů a další čtyři na marodce, to je na druhou ligu dost,“ připomněl Petr Zachar širokou hráčskou základnu.

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments