Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 jaroslav beckPátým hlavním trenérem hokejistů Chomutova za necelé dvě extraligové sezony se stal Jaroslav Beck. Prostějovský rodák známý svou dlouholetou úspěšnou prací s mládeží tak nahradil odvolaného Josefa Turka a bude mužstvo připravovat na baráž o udržení v nejvyšší soutěži. Šestnáct kol před koncem základní části jsou totiž Severočeši s pouhými dvaadvaceti body beznadějně poslední, na třinácté Kladno ztrácejí hned čtrnáct bodů.

Dvaašedesátiletý odborník vedl v mužské kategorii Prostějov či Přerov, profiloval se však především v mládežnických kategoriích. Působil u reprezentačních výběrů, největšího úspěchu však dosáhl u juniorky Chomutova. Ten totiž v roce 2012 dovedl až k extraligovému titulu. Nyní se ujímá „A“-týmu Pirátu a po Jiřím Čelanském a Josefu Turkovi je již třetím koučem mužstva v aktuálním ročníku.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-