Dobré odpoledne, dnes je neděle 19.1.2020
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nohejbalový oddíl TJ Sokol I Prostějov provádí nábor mladých adeptů tohoto sportu do svých řad. Hlásit se mohou chlapci okolo deseti let věku, to znamená i o něco mladší nebo starší.

„Tréninky naší přípravky máme každý čtvrtek od 14.45 do 16.00 hodin v prostějovské sokolovně na Skálově náměstí. Moc rádi uvítáme každého kluka, který má rád fotbal nebo sport obecně a chtěl by se dobře naučit nohejbal,“ řekl Večerníku trenér Sokola I Richard Beneš.
Za uplynulých více než dvacet let už vychoval několik generací špičkových nohejbalistů, kteří v mládežnických kategoriích posbírali desítky medailí z republikových soutěží včetně řady českých mistrovských titulů. A ti úplně nejlepší to dotáhli až do juniorské reprezentace naší země, pro kterou vybojovali zlata na světových šampionátech!
Mužský tým TJ navíc už pět sezón působí v 1. lize družstev ČR (druhé nejvyšší tuzemské soutěži), kde předloni i letos dokázal vybojovat dva bronzy. „Momentálně máme v přípravce čtyři nebo pět chlapců a taky jednu dívku, případní další zájemci mohou kterýkoliv čtvrtek odpoledne naskočit. Stačí přijít do sokolovny a přihlásit se.
S radostí je zařadíme do naší party, aby se nejprve naučili nohejbalové základy a postupně i další fígle tohoto krásného, v Česku hojně rozšířeného sportu s dlouhou tradicí,“ doplnil Beneš.Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments