Příjemnou noc, dnes je úterý 19.11.2019
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nohejbalový oddíl TJ Sokol I Prostějov provádí nábor mladých adeptů tohoto sportu do svých řad. Hlásit se mohou chlapci okolo deseti let věku, to znamená i o něco mladší nebo starší.

„Tréninky naší přípravky máme každý čtvrtek od 14.45 do 16.00 hodin v prostějovské sokolovně na Skálově náměstí. Moc rádi uvítáme každého kluka, který má rád fotbal nebo sport obecně a chtěl by se dobře naučit nohejbal,“ řekl Večerníku trenér Sokola I Richard Beneš.
Za uplynulých více než dvacet let už vychoval několik generací špičkových nohejbalistů, kteří v mládežnických kategoriích posbírali desítky medailí z republikových soutěží včetně řady českých mistrovských titulů. A ti úplně nejlepší to dotáhli až do juniorské reprezentace naší země, pro kterou vybojovali zlata na světových šampionátech!
Mužský tým TJ navíc už pět sezón působí v 1. lize družstev ČR (druhé nejvyšší tuzemské soutěži), kde předloni i letos dokázal vybojovat dva bronzy. „Momentálně máme v přípravce čtyři nebo pět chlapců a taky jednu dívku, případní další zájemci mohou kterýkoliv čtvrtek odpoledne naskočit. Stačí přijít do sokolovny a přihlásit se.
S radostí je zařadíme do naší party, aby se nejprve naučili nohejbalové základy a postupně i další fígle tohoto krásného, v Česku hojně rozšířeného sportu s dlouhou tradicí,“ doplnil Beneš.Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments