Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již od konce listopadu se nohejbalisté TJ Sokol I Prostějov připravují na nový ročník 1. ligy družstev mužů ČR 2020. Ta odstartuje úvodním kolem v sobotu 4. dubna, tedy za dva a půl měsíce.

„Trénujeme dvakrát nebo třikrát týdně, scházíme se pokaždé v různém počtu podle toho, kdo z kluků zrovna může a kdo ne kvůli zaměstnání či jiným povinnostem,“ řekl Večerníku trenér „jedničky“ Richard Beneš.
Po konci Tomáše Matkulčíka tvoří sedmičlenné jádro současného týmu kapitán Jan Valenta, Ladislav Pírek, Lukáš Pírek, Petr Deutsch, Jakub Klaudy, Tomáš Roba a nováček Tomáš Drobil. „Kluci si vyříkali neomluvenou absenci Kuby Klaudyho a Toma Roby na posledním utkání minulé sezóny s tím, aby se nic takového už neopakovalo. Když se někdo omluví předem, dá se s tím samozřejmě něco dělat, v opačném případě ne,“ upozornil Beneš. Vzápětí představil novou hráčskou posilu. „Tom Drobil je náš klubový odchovanec, který se vrací k nohejbalu po mnohaleté zdravotní pauze. Postupně se do toho dostává a ukazuje, že pořád může být kvalitním nahrávačem i polařem,“ líbí se Benešovi Drobilovo aktuální zlepšování.
Makají také ostatní jmenovaní borci, byť Klaudy zatím mimo mančaft. „Kuba pracuje v Praze, tréninky v Prostějově nestíhá. Tak chodí aspoň jednou týdně s extraligovým Šacungem,“ prozradil kouč Sokola I.
Soupisku doplňují David Pazdera, Tomáš Jorda, David Pořízek a rovněž Martin Kolář ze Šumperka. „To jsou kluci na střídání nebo na záskok v případě potřeby, jejich zapojení a pomoci si vážíme,“ zmínil Beneš s tím, že nadále shání ještě alespoň jednu posilu.
Na závěr doplnil další dvě zajímavé novinky. „Poprvé jsme s členy mužstva uzavřeli klasické hráčské smlouvy, takže budou za každý prvoligový zápas dostávat aspoň několik stovek korun. A v sobotu 8. února absolvujeme se dvěma trojkami velký mezinárodní turnaj trojic v Přerově, což bude výborná příprava.“

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments