Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Oddíl TJ Sokol I Prostějov uspořádá v rámci výročí padesáti let závodního nohejbalu v Prostějově Přebor firem v nohejbale trojic 2020, který proběhne 10. a 11. června od 16.00 do 21.00 hodin na kurtu u sokolovny na Skálově náměstí.

Za každou firmu se může přihlásit jedno družstvo, případně i dva týmy, které před zahájením soutěže předloží soupisku s potvrzením své firmy, že hráči jsou zaměstnanci dané společnosti. Kolektivy na prvních místech obdrží věcné ceny, občerstvení v průběhu turnaje bude zajištěno přímo na místě.
Přihlášky do nohejbalového Přeboru firem je potřeba zaslat nejpozději do 2. června na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Hlásit se je možné také telefonicky na číslo 736 536 930.
Družstva se mohou z hlediska kapacitních možností přihlašovat už nyní, obratem pak obdrží propozice turnaje. „Po loňské premiéře organizujeme tuto soutěž pro firmy z celého Prostějovska již podruhé a pevně věříme, že v našem regionu je dost vyznavačů tohoto ryze českého sportu se zájmem o účast v daném přeboru. Proto se znovu těšíme na nohejbalové zápolení firem a doufáme, že nás jako pořadatele nezradí počasí,” uvedl hlavní organizátor Richard Beneš. (son)
DO RASTRU:
ZAČNE PRVNÍ LIGA PODLE PLÁNU?
V neděli 5. dubna by tým TJ Sokol I Prostějov měl zahájit 1. ligu družstev mužů ČR 2019/20, na programu má ten den od 15.00 hodin úvodní duel soutěže doma proti Vsetínu B. Daný termín však ještě zasahuje do vládou České republiky vyhlášeného nouzového stavu včetně nařízení o shromažďování maximálně třiceti osob na jednom místě. Uskuteční se tedy zápas podle plánu, nebo bude odložen? A co další prvoligová kola? Situace se řeší, aktuální informace se dozvíte z příštího vydání Večerníku!

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar